U nedjelju je završeno 20. kolo MAXtv Prve lige, a u istom se istaknulo troje igrača koji konkuriraju za najboljeg igrača kola.

36,63%
Stefan Nikolić
0,99%
Ukupno glasova: 404

U petak je u Zaprešiću remijem 2:2 Intera i Zagreba otvoreno 20. kolo da bi u subotu u prvom susretu dana Lokomotiva s 3:2 svladala Istru 1961, a Hajduk potom u gradskom derbiju na Poljudu odigrao 0:0 sa Splitom. Nedjelja je donijela minimalno slavlje Dinama nad Osijekom te remi 1:1 Rijeke i Slaven Belupa na Rujevici.

U 20.kolu troje igrača ponovno konkurira za najboljeg igrača kola.

Ilija Nestorovski istaknuo se u redovima Intera iz Zaprešića s dvama pogocima. Za prvi se pobrinuo u 54. minuti kada svojoj momčadi osigurava poravnanje rezultata da bi tri minute kasnije s bijele točke donio prednost domaćinu. U samoj završnici dvoboja imao je Nestorovski priliku po treći put upisati se u listu strijelaca i tako donijeti pobjedu svojoj momčadi, no njegov novi pokušaj s 11 metara zaustavlja Zagrebov vratar Jakša Herceg te susret završava rezultatom 2:2 i podjelom bodova.

U subotnjem susretu Lokomotive i Istre 1961 u domaćim se redovima, isto tako s dva gola, iskazao Ivan Fiolić. Do vodstva domaća momčad dolazi u 30. minuti kada se Fiolić upisuje u strijelce i pogađa iz slobodnog udarca da bi pobjedu 3:2 svojoj momčadi osigurao svojim drugim golom u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

Iako je susret Lokomotive i Istre 1961 završio pobjedom domaće momčadi, u redovima gostiju istaknuo se Stefan Nikolić, također s dva postignuta pogotka. U 31. minuti Nikolić zabija s bijele točke za izjednačenje 1:1 u Kranjčevićevoj, a u nastavku je, točnije, u 70. minuti osigurao novo poravnanje rezultata kada po asistenciji Luke Franića glavom zabija za 2:2.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Dinamo, Hajduk, Split, Osijek, Lokomotiva, Slaven Belupo, Zagreb, Inter-Zaprešić, Istra 1961