04.05.2024. 19:30
3 : 1Lokomotiva
05.05.2024. 17:00
05.05.2024. 19:30

U prvom susretu ove nedjelje u sklopu 21. kola Lokomotiva je u gostima svladala Slaven Belupo 3:0, dok su u posljednjem susretu uoči stanke Split i Osijek odigrali 1:1.

20.12.2015. 18:53

Slaven Belupo - Lokomotiva 0:3 (0:1)

Farmaceuti su 21. kolo Prve lige dočekali kao sedma momčad na ljestvici uz četiri upisane pobjede, devet remija i sedam pretrpljenih poraza, dok su Lokosi s petog mjesta ušli u posljednji susret polusezone, a do sada su ostvarili osam slavlja, tri neriješena rezultata i pretrpjeli devet poraza.

Gosti do vodstva dolaze u 37. minuti kada siguran biva Franko Andrijašević. Nakon 0:1 na poluvremenu, gostujuća momčad ubrzava ritam u nastavku te preko Erosa Grezde u 64. minuti povisuje na 2:0 da bi konačnih 3:0 s 11 metara postavio Mirko Marić.

Split - Osijek 1:1 (0:0)

Crveni su se uoči 21. kola hrvatskog nogometnog prvenstva našli na četvrtoj poziciji uz osam pobjeda, sedam remija i pet poraza, dok su Bijelo-plavi u goste Splitu otišli kao pretposljednji s četiri slavlja, šest
neriješenih rezultata i deset poraza.

Nakon prvih 45 minuta bez pogodaka, u 76. minuti Alen Grgić goste odvodi na 1:0 da bi konačnih 1:1 u 89. minuti postavio Dražen Bagarić.

Još vijesti s oznakama: Lokomotiva, Slaven Belupo