05.05.2024. 17:00
0 : 1Varaždin
05.05.2024. 19:30
1 : 2Dinamo

Nove pripremne utakmice odigrale su momčadi Splita, Istre 1961, Lokomotive i Intera. I dok su Crveni upisali poraz od švicarskog Aaraua, Zeleno-žuti, Lokosi i Inter slavili su protiv svojih suparnika.

28.01.2016. 09:41

Momčad Splita u prvoj je pripremnoj utakmici u Turskoj pretrpjela poraz 0:2 od švicarskog Aaraua. U 37. minuti Švicarce do vodstva dovodi Zoran Josipović da bi u nastavku, točnije, u 87. minuti Daniele Romano postavio konačnih 2:0.

Istra 1961 je u svom četvrtom pripremnom susretu s 4:0 svladala Rudar iz Labina. Antonio Repić je po povratnoj lopti Marka Trojaka svoju momčad u vodstvo doveo u 22. minuti utakmice da bi na 2:0 u drugom poluvremenu s 11 metara povisio Muamer Svraka. Šime Gržan je, pak, u 64. minuti siguran za 3:0, a konačan rezultat susreta postavlja u 70. minuti Roko Strika nakon asistencije Ivice Jurkića.

Lokomotiva je u prijateljskom susretu s momčadi Lučkog slavila 2:0 pogocima Ante Aralice. Prvi pogodak Aralica postiže u 73. minuti da bi 2:0 postavio 15 minuta kasnije.

Inter je odigrao prijateljski susret s Rudešom u kojem je slavio 5:2. Poveo je Div iz predgrađa u 12. minuti pogotkom Ivana Blaževića da bi na 2:0 13 minuta kasnije povisio Petar Bočkaj, a nedugo zatim mrežu Rudeša trese i Jakov Puljić. Pogodak za domaćina u 65. minuti postiže Ivan Jakov Džoni. Na 4:1 u 75. minuti povisuje Matheus Cassini, na 5:1 pet minuta kasnije Dominik Radić da bi konačnih 2:5 u 88. minuti postavio Kristaj.

Još vijesti s oznakama: Split, Lokomotiva, Inter-Zaprešić, Istra 1961