05.05.2024. 17:00
0 : 1Varaždin
05.05.2024. 19:30
1 : 2Dinamo

Proljetni dio sezone MAXtv Prve lige, točnije, 22. kolo domaćeg prvenstva otvorili su Rijeka i Lokomotiva na Rujevici gdje je slavlje pripalo domaćoj momčadi.

12.02.2016. 19:57

S druge pozicije na ljestvici hrvatski je viceprvak ušao u nastavak Prvenstva uz 11 upisanih pobjeda te deset remija, a i dalje kao jedina momčad koja nije pretrpjela poraz u ovoj sezoni MAXtv Prve lige, dok su Lokosi u 22. kolo ušli sa sredine ljestvice, točnije, s petog mjesta uz do sada devet slavlja, tri neriješena rezultata i devet poraza.

Domaćina u vodstvo u 18. minuti dovodi Marin Tomasov da bi sedam minuta kasnije mrežu Lokomotive za 2:0 zatresao Mario Gavranović.

U nastavku su mreže mirovale te je tako Rijeka slavljem 2:0 uzela prve prvenstvene bodove u proljetnom dijelu sezone hrvatskog nogometnog prvenstva.

U subotu će u sklopu 22. kola MAXtv Prve lige snage odmjeriti Osijek i Istra 1961 te Hajduk i Slaven Belupo, a u nedjelju će kolo zaključiti Inter-Zaprešić i Split te Zagreb i Dinamo.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Lokomotiva