Ove je nedjelje zaključeno 23. kolo MAXtv Prve lige u kojem su se istaknula trojica igrača koji konkuriraju za najboljeg igrača kola.

5,6%
Ilija Nestorovski
75,2%
Ukupno glasova: 125

U petak je u sklopu 23. kola MAXtv Prve lige Split minimalno svladao Zagreb da bi u subotu Lokomotiva s 2:1 bila bolja od Hajduka, a s istim je rezultatom Inter-Zaprešić pobijedio Istru 1961. Kolo je zaključeno u nedjelju minimalnom pobjedom Slaven Belupa nad Osijekom te slavljem Dinama 3:0 nad Rijekom u derbiju na Maksimiru.

Trojica igrača tako u 23. kolu konkurira za najboljeg igrača kola.

El Arabi Hilal Soudani s dva se pogotka istaknuo u derbiju Dinama i Rijeke na Maksimiru. Soudani Modre u vodstvo dovodi u 64. minuti da bi u sudačkoj nadoknadi postavio i konačnih 3:0 svojim drugim golom u susretu.

Momčad Lokomotive u Zagrebu je u subotu upisala slavlje 2:1 nad Hajdukom, a za njen drugi pogodak u susretu, točnije, u 52. minuti zaslužan je bio Franko Andrijašević koji je tako potvrdio slavlje svoje momčadi.

Inter-Zaprešić je, pak, na Drosini do pobjede predvodio Ilija Nestorovski s dva gola. Nestorovski je susret otvorio u 13. minuti kada zabija za 1:0 da bi 21 minutu kasnije postigao i drugi pogodak za svoju momčad.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Dinamo, Hajduk, Split, Osijek, Lokomotiva, Slaven Belupo, Zagreb, Inter-Zaprešić, Istra 1961