18.05.2024. 17:00
18.05.2024. 19:10
19.05.2024. 17:00
19.05.2024. 19:30

Kolo prije kraja natjecanja u Drugoj HNL, momčad Gorice potvrdila je osvajanje prvog mjesta na tablici te će iduće sezone igrati u elitnom razredu hrvatskog nogometa.

13.05.2018. 22:13

Neriješenih 1:1 kod kuće protiv Šibenika bilo je dovoljno Gorici za proslavu plasmana u Hrvatski Telekom Prvu ligu. Gorica je, naime, kolo prije kraja na četiri boda viška ispred prvog pratitelja, Varaždina (62-58).

Nakon 20 minuta ogleda u Velikoj Gorici, Šibenik je poveo preko Okechukwua, a odlučujući je pogodak za domaćine postigao Ojamaa u 62. minuti.

U posljednjem kolu Gorica će gostovati kod trećeplasiranog Dinama II, a Varaždin će gostovati kod Hrvatskog dragovoljca.

Gorica kao pobjednik drugoligaškog natjecanja ima osiguran izravan plasman u prvoligaško društvo, dok će Varaždinci u doigravanje s devetoplasiranim sastavom prvoligaške kolone - Istrom 1961 ili Cibalijom.