18.05.2024. 19:10
2 : 3Dinamo
19.05.2024. 17:00
19.05.2024. 19:30

U tri subotnje utakmice Hrvatski Telekom Prve lige Lokomotiva je pobijedila Rudeš, Inter i Gorica podijelili su bodove, a Hajduk je uvjerljivo riješio Jadranski derbi s Rijekom u svoju korist.

Inter Zaprešić - Gorica 2:2 (1:1)

• Serderov pogađa nakon ubačaja s desne strane za vodstvo Intera (12'), poravnava Lovrić s bijele točke (23')
• Zwolinski precizan nakon još jedne najstrože kazne za goste (59')
• Podjelu bodova osigurava Šimunec, glavom poslije kornera (80')
• Zaprešićani povećali prednost nad osmoplasiranim Slaven Belupom na dva boda (28-26)