18.05.2024. 17:00
18.05.2024. 19:10
19.05.2024. 17:00
19.05.2024. 19:30

Nogometaši Gorice po treći su puta ove sezone svladali Rijeku (2:1), a Hajduk je uzeo sva tri boda protiv Slaven Belupa (2:1) iako su gosti iz Koprivnice u samoj završnici imali kazneni udarac.

26.06.2020. 23:00

Rijeka - Gorica 1:2 (0:1)

• Lovrić u 12. minuti realizirao kazneni udarac za vodstvo Gorice, Rijeka u idućem napadu pogodila vratnicu
• Deset minuta prije kraja Ndiaye se oslobodio čuvara i pogodio za 2:0
• Pires nakon ubacivanja Raspopovića u 84. minuti ublažio poraz domaćina
• Drugi uzastopni poraz Rijeke, već četiri kola bez pobjede; ove sezone samo bod protiv Gorice (0:2, 1:2, 0:0, 1:2)