Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Parovi
  • Rezultati
  • Ljestvica

SuperSport HNL, 6. kolo

19.08.2022. 20:00
Slaven Belupo
Slaven Belupo
:Gorica
Gorica
20.08.2022. 18:30
Varaždin
Varaždin
:Šibenik
Šibenik
20.08.2022. 21:05
Dinamo
Dinamo
:Osijek
Osijek
21.08.2022. 18:55
Istra 1961
Istra 1961
:Rijeka
Rijeka
21.08.2022. 21:05
Hajduk
Hajduk
:Lokomotiva
Lokomotiva

Pogledaj detaljnije

U prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza održan je ždrijeb kvalifikacija za popunu Druge HNL. 

foto: Drago Sopta/HNS
03.07.2020. 12:07

 

Uz prisustvo predstavnika Junaka iz Sinja, Marsonije iz Slavonskog Broda, Mladosti iz Petrinje te Opatije ždrijebom je odlučeno kako će se za dva mjesta u sljedećoj sezoni Druge HNL boriti Marsonia - Junak i Mladost - Opatija. 

Prve se utakmice igraju 11. srpnja, a uzvrati tjedan dana kasnije, 18. srpnja 2020. godine. Ukupni pobjednici tih parova osigurat će nastup u drugoligaškom natjecanju.

foto: Drago Sopta/HNS

foto: Drago Sopta/HNS

Još vijesti

  • Odgođena utakmica Inter-Zaprešić - Osijek II

    27.10.2021.

    Odgođena utakmica Inter-Zaprešić - Osijek II

    Utakmica 11. kola Druge HNL između Intera i Osijeka II, koja je trebala biti odigrana u petak, 29. listopada, s početkom u 17 sati, odgođena je zbog zaraze koronavirusom igrača Osijeka II.
  Odluka...

  • Odgođena utakmica Dinama II i Solina

    29.08.2021.

    Odgođena utakmica Dinama II i Solina

    Utakmica 3. kola Druge HNL između Dinama II i Solina, koja je trebala biti odigrana u nedjelju, 29. kolovoza, s početkom u 17 sati, odgođena je zbog zaraze koronavirusom igrača Dinama II.  Odluka je...

  • Dragovoljci primili pehar za naslov prvaka Druge HNL

    29.05.2021.

    Dragovoljci primili pehar za naslov prvaka Druge HNL

    Nogometaši Hrvatskog dragovoljca primili su danas pehar za naslov prvaka Druge HNL. Svečanost je upriličena poslije utakmice posljednjeg, 34. kola protiv Orijenta 1919 (1:1). Pobjednički pehar...

  • Kažnjeni Rudeš i Međimurje

    02.10.2020.

    Kažnjeni Rudeš i Međimurje

    Disciplinski sudac Druge HNL, Alan Klakočer, donio je odluke o kaznama s utakmica 8. kola. Roman Mory Diaman Gbane (BSK) zbog isključenja na utakmici Dubrava Tim Kabel - BSK (dvije javne opomene)...

Ljestvica

1.Dinamo5+1113
2.Slaven Belupo5-28
3.Hajduk3+16
4.Lokomotiva506
5.Šibenik506
6.Gorica405
7.Osijek5-15
8.Varaždin5-25
9.Rijeka4-24
10.Istra 19615-54