18.05.2024. 17:00
18.05.2024. 19:10
19.05.2024. 17:00
19.05.2024. 19:30

U tri subotnje utakmice 33. kola HT Prve lige, Lokomotiva je tek u završnici nadjačala posljednjeplasirani Inter (3:1), Varaždin je pogotkom s 11 metara svladao Slaven Belupo (1:0), dok su Istra 1961 i Gorica nakon preokreta gostiju odigrali neriješeno (2:2).

04.07.2020. 23:00

Istra 1961 - Gorica 2:2 (1:0)

• Gržan u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, nakon kombinacije s Grujevićem, donio vodstvo Puljanima
• Gostujuće zamjene režirale preokret: Hamad osigurao poravnanje (49'), Mudrinski glavom za 2:1 (51')

• Tolić u 89. minuti realizirao kazneni udarac, Jakić duboko u sudačkoj nadoknadi precizan za 3:1
• Lokomotiva sačuvala drugo mjesto (60), čeka rasplet derbija svojih pratitelja Osijeka (56) i Hajduka (54)
• Inter nakon pet sušnih kola postigao pogodak, no ubilježio 12. uzastopni prvenstveni poraz

Varaždin - Slaven Belupo 1:0 (0:0)

• Varaždin se nakon poraza kod Lokomotive domogao četvrte pobjede u posljednjih pet kola
• Mreže mirovale sve do 80. minute, kada je Šego skrivio kazneni udarac
• Drožđek matirao vratara za sva tri boda, nakon tri ovosezonska remija istih suparnika (1:1, 0:0, 0:0)