05.05.2024. 17:00
:Varaždin
05.05.2024. 19:30
:Dinamo

Treće kolo HT Prve lige završeno je remijem Varaždina i Lokomotive (1:1) te pobjedom Dinama u derbiju s Osijekom (4:1), u susretima u kojima su dosuđena tri kaznena udarca te postignuta tri autogola.

Dinamo - Osijek 4:1 (1:0)

• Silva na gol-crti zaustavio pokušaj Gavranovića, lopta se od Ivušića odbija u gostujuću mrežu (5')
• Livaković obranio kazneni udarac Majstoroviću (42'), Grezda silovito pogodio za izjednačenje (48')
• Udarac Ademija Majstorović skreće u vlastitu mrežu za novo vodstvo Dinama (70')
• Andrić (81')  i Tolić (86') precizni s bijele točke za završnih 4:1 i treću pobjedu Modrih u tri ligaška nastupa