04.05.2024. 17:00
04.05.2024. 19:30
05.05.2024. 17:00
05.05.2024. 19:30

Početak 24. kola HT Prve lige donio je uzbudljiv okršaj Istre 1961 i Šibenika s pet pogodaka (3:2), a pobjedu je domaćinu osigurao "blitzkrieg" između 55. i 63. minute.

05.03.2021. 20:00

Istra 1961 - Šibenik 3:2 (0:1)

• Emir Sahiti postigao vodeći pogodak Šibenika, svoj sedmi prvenstveni, na asistenciju Raka (44')
• Istra 1961 preokrenula unutar samo osam minuta drugog dijela, Gržan prvi precizan s 11 metara (55')
• Ivančić pogodio na asistenciju Hare za 2:1 (57'), Hara s desetak metara povisuje na 3:1 (63')
• Bulat lijepim pogotkom smanjio na 3:2 nakon akcije braće Sahiti (75'); Šibenik već četiri kola bez pobjede