04.05.2024. 17:00
04.05.2024. 19:30
05.05.2024. 17:00
05.05.2024. 19:30

Subotnji program HT Prve lige donio je čak četiri utakmice: gostujuće pobjede Hajduka nad Lokomotivom i Osijeka nad Istrom 1961, obje rezultatom 2:0, remi Šibenika i Dinama (1:1), te golijadu Gorice i Rijeke, u kojoj je domaćin zamalo nadoknadio četiri pogotka zaostatka (4:3).

• Puljani ostali na jedan bod ispred Varaždina i jedan bod iza Slaven Belupa, uz utakmicu više od Koprivničana
• Treća ovosezonska pobjeda Osijeka nad Istrom 1961 u tri ogleda (4:1, 1:0, 2:0)

Šibenik - Dinamo 1:1 (0:0)

• Majer odlično izveo slobodni udarac u 70. minuti i osigurao prednost gostima iz Zagreba
• Sedam minuta poslije, Bulat iz velike daljine pogađa okvir vrata, Mesa odbijenu loptu pretvara u konačnih 1:1
• Debi novog šibenskog trenera Sergija Escobara, nasljednika Krunoslava Rendulića