04.05.2024. 17:00
04.05.2024. 19:30
05.05.2024. 17:00
05.05.2024. 19:30

U subotnjim utakmicama 28. kola HT Prve lige postignut je samo jedan pogodak: Rijeka je pobijedila na gostovanju kod Šibenika rezultatom 1:0, a Gorica i Varaždin odigrali su neriješenih 0:0.

10.04.2021. 21:00

Gorica - Varaždin 0:0 (0:0)

• Moro nakon osam minuta igre pogodio prečku, Obregon sredinom prvog dijela također uzvratio prečkom
• Gorica već peto kolo zaredom bez pobjede, ispred Rijeke ostala četiri boda prednosti
• Drugi uzastopni remi Varaždinaca, koji u sljedećem kolu u važnom okršaju dočekuju Šibenik
• Varaždin se poravnao s osmoplasiranom Istrom 1961, četiri boda ispred posljednjeplasirane Lokomotive
• Prvi ovosezonski remi Varaždina i Gorice, nakon dvije pobjede Gorice (5:1, 1:0) i jedne Varaždina (2:1)

Šibenik - Rijeka 0:1 (0:0)