04.05.2024. 17:00
04.05.2024. 19:30
05.05.2024. 17:00
05.05.2024. 19:30

Derbi 29. kola HT Prve lige između Hajduka i Osijeka na Poljudu završen je minimalnom pobjedom gostiju zahvaljujući novom pogotku Miereza (1:0), dok se Knöll pobrinuo za gostujuću pobjedu Slaven Belupa kod Gorice (1:0). Varaždin i Šibenik podijelili su bodove (1:1).

16.04.2021. 23:00

Varaždin - Šibenik 1:1 (1:0)

• Herrera u 11. minuti ubacuje s lijeve strane, Đurasek pogađa za vodstvo; Obregon uskoro trese vratnicu
• Šibenik bod osigurao u 75. minuti, kada Jurić realizira kazneni udarac i postiže svoj deseti pogodak ove sezone
• Varaždin i Šibenik međusobne dvoboje zaključili s dva remija, pobjedom i porazom (1:0, 1:3, 0:0, 1:1)

• Trećeplasirana Gorica peto uzastopno kolo bez pobjede, Rijeka na četiri boda zaostatka uz utakmicu manje
• Sve ovosezonske utakmice Slavena i Gorice završile gostujućim pobjedama (2:1, 1:0, 1:0, 1:0)

Hajduk - Osijek 0:1 (0:0)