04.05.2024. 17:00
04.05.2024. 19:30
05.05.2024. 17:00
05.05.2024. 19:30

Momčad Lokomotive preokrenula je vodstvo Slaven Belupa (3:1), Šibenik je pobjedom nad Istrom 1961 (1:0) potvrdio zadržavanje prvoligaškog statusa, a Gorica je u kišnim uvjetima nadjačala Osijek (1:0).

07.05.2021. 23:00

Lokomotiva - Slaven Belupo 3:1 (1:1)

• Glavčić u devetoj minuti ubacio iz kuta, Krstanović najviši u skoku i glavom postiže pogodak za vodstvo Slavena
• Šimić odlično naciljao gornji kut za početak preokreta (25'), Kačavenda precizan za prednost Lokomotive (66')

• Gorica u kišnim uvjetima trećom uzastopnom pobjedom napravila novi korak prema Europi
• Tri boda domaćinu osigurao Jovičić, pogotkom glavom na prvoj vratnici nakon Hamadovog kornera (48')
• Osijek bez pobjede već četvrto kolo zaredom; Dinamo nedjeljnom pobjedom u Rijeci može do naslova
• U četiri ovosezonska ligaška ogleda s Osijekom Gorica ima pozitivan omjer (1:2, 4:1, 1:1, 1:0)
• Do kraja prvenstva Goričani igraju s Hajdukom, Dinamom i Rijekom, kojoj bježe sedam bodova uz susret više

Još vijesti s oznakama: Osijek, Lokomotiva, Slaven Belupo, Istra 1961, Gorica, Šibenik