:Rudeš
28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30

Osmo kolo Hrvatski Telekom Prve lige završeno je pobjedom Hajduka kod Istre 1961 (3:1), uz hat-trick Marka Livaje, te remijem Lokomotive i Osijeka (1:1), pri čemu su gosti bod izborili u sudačkoj nadoknadi, s igračem manje na terenu.

12.09.2021. 21:00

Istra 1961 - Hajduk 1:3 (0:0)

• Livaja realizirao kaznene udarce u 51. i 57. minuti za Hajdukovu prednost od dva pogotka
• Nakon reprezentativnog prvijenca, Livaja upotpunio hat-trick u 74. minuti na proigravanje Krovinovića
• Beljo u posljednjim minutama postigao počasni pogodak za Puljane, za konačnih 3:1