:Hajduk
21.04.2024. 17:00
21.04.2024. 19:30
22.04.2024. 17:00

Aktualni prvak Dinamo ubilježio je protiv Hrvatskog dragovoljca svoju drugu najveću pobjedu u hrvatskom prvenstvu (8:0), dok su udarci mađarskih nogometaša ispisali neriješenih 1:1 u derbiju Osijeka i Hajduka.

03.10.2021. 21:30

Dinamo - Hrvatski dragovoljac 8:0 (2:0)

• Mišić sjajno izvedenim slobodnim udarcem načeo goste (22'), Menalo glavom povisio na 2:0 (45+2')
• Ivanušec volejem postigao treći pogodak Dinama (51'), Špikić pogodio prizemno s ruba šesnaesterca (59')
• Menalo ubrzo postigao svoj drugi pogodak (65'), potom asistirao spretnom Andriću za 6:0 (69')
• Bulatov ubačaj s desne strane odsjeo u mreži (82'), Tolić majstorijom stavio "točku na i" (90+4')