Rudeš
:Rijeka
30.03.2024. 19:30
:Dinamo

Sjajnim je utakmicama završeno 16. kolo HT Prve lige: Lokomotiva je na gostovanju kod Gorice bila u lovu na veliki preokret te je naposljetku uzela bod (2:2), dok je izrazito neizvjesni Jadranski derbi okončan pobjedom Hajduka kod Rijeke (3:2) u posljednjim sekundama.

21.11.2021. 20:00

Gorica - Lokomotiva 2:2 (2:1)

• Gorica u maglovitim uvjetima povela već u drugoj minuti zahvaljujući proigravanju Kalika za Fruka
• U 24. minuti Kalik asistira i Prširu za pogodak glavom za povećanje prednosti na 2:0
• Povratak Lokomotive započeo Aliyu u 34. minuti, na centaršut Milićevića s lijeve strane
• Pivarić odbijenu loptu u 60. minuti pretvorio u konačnih 2:2, za ostanak u egalu s Goricom na tablicom