:Hajduk
21.04.2024. 17:00
21.04.2024. 19:30
22.04.2024. 17:00

Nogometaši Osijeka u samoj su završnici uspjeli slomiti otpor Lokomotive i dovršiti preokret za pobjedu (3:1), dok je Hajduk uzz dva sjajna pogotka uvjerljivo slavio protiv Istre 1961 (4:0).

26.11.2021. 22:00

Osijek - Lokomotiva 3:1 (1:1)

• Kulenović pogodio glavom s prve vratnice (9'), Nejašmić poravnao preciznim prizemnim udarcem (40')
• Nakon isključenja Aliyua (72'), Osijek došao do potpunog preokreta; strijelac Doku iz blizine (88')
• Isključen i Cokaj (90+3'), Fiolić nakon ukradene lopte postavio konačnih 3:1 (90+6')
• Vodeći Osijek proslavio desetu ovosezonsku ligašku pobjedu za ostanak na vrhu ispred Rijeke (34-30)