0 : 3Rijeka
06.11.2022. 17:10
3 : 0Šibenik
Šibenik

Posljednje jesensko kolo HT Prve lige otvorili su Slaven Belupo i Lokomotiva, a bodovi su ostali u Koprivnici (2:1).

17.12.2021. 21:00

Slaven Belupo - Lokomotiva 2:1 (1:0)

• Krstanović na isteku prvog poluvremena realizirao kazneni udarac za vodstvo koprivničkog prvoligaša
• Aliyu na početku drugog dijela glavom asistirao, Dabro pogodio s ruba šesnaesterca za poravnanje
• Marina u 78. minuti razriješio gužvu silovitim udarcem s pet metara za pobjedničkih 2:1
• Slaven Belupo s 19 bodova iz 20 utakmica drži osmo mjesto, nakon stanke gostuje kod Osijeka