28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30
:Rijeka

Gorica i Lokomotive podijelile su bodove nakon šest pogodaka i dva isključenja, dok je Šibenik proslavio pobjedu na gostovanju kod Istre 1961.

07.05.2022. 21:00

Gorica - Lokomotiva 3:3 (2:1)

• Nevistić propustio udarac Atiemwena iz daljine u mrežu (23'), Kalik povisio na 2:0 na asistenciju Dieyea (39')
• Pivarić zaključio lijepu akciju Cokaja i Aliyua za 2:1 (42'), Aliyu poravnao na ubačaj Pivarića (63')
• Pri 2:2 Pivarić i Keita u kratkom razdoblju zaradili druge žute kartone, obje momčadi do kraja s igračem manje
• Preokret Lokomotive upotpunio Kulenović na pogrešku Steenvoordena (85'), Kalik s 11 metara za 3:3 (90')