:Rudeš
28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30

U svojim posljednjim utakmicama ove sezone, Istra 1961 pobijedila je Slaven Belupo, a svi su pogoci pali u drugom poluvremenu, dok je Lokomotiva nadjačala Šibenik, pri čemu su svi pogoci pali u prvom.

20.05.2022. 22:00

Istra 1961 - Slaven Belupo 3:1 (0:0)

• Beljo na početku drugog poluvremena precizan s bijele točke, Bande ubrzo glavom povisio na 2:0
• Blagojević isključen u 71. minuti, Slaven s igračem više odmah smanjuje preko Zvonareka
• U sudačkoj nadoknadi Beljo majstorski prošao čuvare i postigao 15. ligaški pogodak sezone za 3:1
• Puljani završili na devetom mjestu s 31 bodom, sedam pobjeda i deset remija, uz gol-razliku 42:67
• Koprivničani završili sedmi s 36 bodova, devet pobjeda i devet remija, uz gol-razliku 35:54

Lokomotiva - Šibenik 2:1 (2:1)