:Osijek
30.03.2024. 14:50
30.03.2024. 17:00
30.03.2024. 19:30

Obje utakmice nedjeljnog programa SuperSport HNL-a završile su bez pobjednika - Osijek i Slaven Belupo odigrali su 0:0, a Rijeka i Gorica 1:1.

31.07.2022. 23:00

Osijek - Slaven Belupo 0:0 (0:0)

Osijek je nakon pobjede protiv Gorice i poraza protiv Lokomotive upisao i prvi ovosezonski ligaški remi, protiv Slaven Belupa.

U prvom je poluvremenu veliku priliku za pogodak propustio Fiolić, dok je početkom drugog poluvremena Kvržić zatresao okvir vrata.

U četvrtom kolu Osijek gostuje kod Istre 1961, a Slaven Belupo - također s četiri boda na kontu - dočekuje Šibenik.

Rijeka - Gorica 1:1 (1:0)

U svom drugom ovosezonskom prvenstvom nastupu Rijeka je kod kuće odigrala 1:1 s Goricom, a za vodstvo domaćina pobrinuo se Frigan u 39. minuti, nakon što je Ampem ukrao loptu i uposlio riječkog napadača.

Bod je gostima osigurao Kalik u 77. minuti, poslije prizemne povratne lopte Vojtka s lijeve strane terena.

Gorici je to bio drugi uzastopni remi, a na teren će ponovno tek 13. kolovoza protiv Lokomotive, zbog odgođenog ogleda četvrtog kola s Hajdukom.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Osijek, Slaven Belupo, Gorica