Rudeš
:Rijeka
30.03.2024. 19:30
:Dinamo

Sedmo kolo SuperSport HNL-a otvorili su Gorica i Istra 1961, a gosti iz Pule kući nose sva tri boda zahvaljujući pogocima Ante Ercega u završnih desetak minuta utakmice (2:0).

26.08.2022. 22:00

Istra 1961 upisala je u petak svoju drugu ovosezonsku pobjedu te produžila niz bez poraza na četiri utakmice, pri čemu se za konačni uspjeh pobrinuo džoker s klupe.

Ante Erceg, naime, u igru je u Velikoj Gorici ušao u 66. minuti, da bi u 82. minuti na drugoj vratnici u mrežu pospremio ubacivanje za vodstvo. U 90. minuti izvrsno je izveo slobodan udarac i postavio konačnih 2:0 za goste.

Puljani su tako, barem privremeno, izbili na četvrto mjesto ligaškog poretka, dok je Gorica morala priznati drugi uzastopni poraz te ostaje na pet osvojenih bodova.

Još vijesti s oznakama: Istra 1961, Gorica