:Osijek
30.03.2024. 14:50
30.03.2024. 17:00
30.03.2024. 19:30

Junak dana u Varaždinu bio je dvostruki strijelac Elezi, dok je Šibenčane džoker s klupe spasio poraza u Osijeku.

03.09.2022. 23:00

Varaždin - Gorica 2:1 (2:0)

Varaždinci su drugu uzastopnu pobjedu, vrijednu proboja na treće mjesto ljestvice, upisali protiv Gorice, a oba je pogotka potpisao Elezi.

Precizan je bio u desetoj minuti na asistenciju Teklića, te nedugo prije odlaska na odmor, kada je gostujućeg vratara matirao efektnim udarcem. Gorica, koja je igrala pod vodstvom novog trenera Angelovskog, smanjila je izvrsnim pogotkom Jurića u 61. minuti, a od 74. minute imala je i igrača više, zbog isključenja Šege.

Međutim, rezultat se više nije mijenjao, a Jurić je također isključen u nadoknadi. Gorica je trećim uzastopnim porazom ostala na pretposljednjoj poziciji.

Utakmicu Varaždina i Gorice, u sklopu suradnje Hrvatskog i Bugarskog nogometnog saveza, sudila je bugarska sudačka trojka predvođena Radoslavom Gidženovim.

Osijek - Šibenik 1:1 (1:0)

Nakon prošlotjedne pobjede nad Hajdukom i raskida suradnje s Nenadom Bjelicom, Osijek je ugostio Šibenik pod vodstvom Renea Pomsa.

Domaćini su svoje navijače obradovali u 38. minuti, kada je Kleinheisler atraktivnim volejem proslijedio odbijenu loptu u mrežu za 1:0, dok je Burgui - samo nekoliko minuta po svom ulasku u igru - u 78. minuti postavio konačnih 1:1.

Osijek je tako ostao na petom mjestu s devet bodova, upravo ispred Šibenika koji ima bod manje.

Još vijesti s oznakama: Osijek, Gorica, Varaždin, Šibenik