05.05.2024. 17:00
0 : 1Varaždin
05.05.2024. 19:30
1 : 2Dinamo

Nogometaši Rijeke prekinuli su protiv Šibenika svoju seriju poraza (0:0), a u zagrebačkom ogledu Lokomotive i Dinama uspješniji je bio branitelj naslova.

18.09.2022. 19:00

Rijeka - Šibenik 0:0 (0:0)

Rijeka je svoju jedinu ovosezonsku ligašku pobjedu ostvarila na gostovanju u Šibeniku u prvom kolu, a u novom međusobnom susretu prekinula je niz poraza odigravši neriješenih 0:0.

Domaći su imali nekolicinu prigoda u prvom dijelu, a u završnici drugog poluvremena Dolček je zatresao okvir gola, no vratari nisu morali po loptu u mrežu. Rijeka je tako za jedan bod odmaknula posljednjeplasiranoj Gorici, a Šibenik je čak sedmim ovosezonskim remijem za jedan bod odmaknula osmoplasiranoj Lokomotivi.

Lokomotiva - Dinamo 1:2 (1:1)

U dvoboju u Kranjčevićevoj Dinamo je poveo nakon šest minuta igre, kada je Ademi pogodio s ruba kaznenog prostora, a izjednačio je Kulenović na asistenciju Miličevića u 14. minuti.

Na poluvremenu je Baturinu zamijenio Petković, koji je odmah na početku nastavka lijepo naciljao iz daljine za 2:1, što je naposljetku Modrima osiguralo sva tri boda.

Dinamo na tablici ima 11 bodova više od Hajduka i Slaven Belupa, a u sljedećem kolu dočekuje Koprivničane.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Dinamo, Lokomotiva, Šibenik