04.08.2024. 21:00
:Slaven Belupo
:Šibenik
Šibenik

Prvu utakmicu 15. kola SuperSport HNL-a odigrali su Šibenik i Varaždin, a drugo je poluvrijeme donijelo brojna uzbuđenja.

28.10.2022. 20:00

Šibenčani su u petak na domaćem terenu nastavili svoj niz bez pobjede, iako su poveli nakon sat vremena igre, kada je Dolček pospremio loptu u mrežu na asistenciju Mine.

Ubrzo je isključen Teklić, no Varaždinci su s igračem manje poravnali iz kaznenog udarca, a strijelac je u 71. minuti bio Brodić.

Broj igrača na terenu uravnotežen je u sudačkoj nadoknadi, kada je Delić dobio drugi žuti, isključujući karton, a odmah potom Perić krade loptu i poslužuje Pilja, koji pogađa za potpuni preokret i pobjedu Varaždina 2:1.

Varaždinu je to bila druga uzastopna pobjeda, šesta ukupno, za približavanje četvrtoplasiranom Slaven Belupu na bod zaostatka uz utakmicu više. Sedmoplasirani Šibenik je četvrtim ovosezonskim porazom ostao bodovno poravnat s Lokomotivom.

Još vijesti s oznakama: Varaždin, Šibenik