:Rudeš
28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30

Pulski je prvoligaš prekinuo niz bez pobjede na gostovanju kod Rijeke, gdje nikada do sada nije uspio slaviti, a derbi u Osijeku pripao je domaćinima, koji su ove sezone prvi nadjačali branitelja naslova Dinamo.

29.10.2022. 19:30

Rijeka - Istra 1961 0:1 (0:0)

Istra 1961 stigla je na Rujevicu nakon četiri kola bez pobjede, a mreže su mirovale sve do 63. minute, kada je Hujber lijepo proigrao Ercega, koji vara domaćeg vratara i pogađa za 1:0.

Taj je rezultat ostao na semaforu sve do samog kraja te su šestoplasirani Puljani odmaknuli Šibeniku i Slaven Belupu na četiri boda viška.

Rijeka je upisala drugi uzastopni poraz te ostala pretposljednja s 12 bodova na kontu.

Osijek - Dinamo 1:0 (0:0)

Derbi 15. kola SuperSport HNL-a odigran je po maglovitom vremenu na Gradskom vrtu, a sve do završnice isticala se prilika krajem prvog dijela kada je Beljo pogodio okvir vrata.

Odluka je naposljetku pala u 85. minuti dvoboja, kada je junak domaće momčadi postao Mierez, koji je svladao Livakovića i osigurao sva tri boda Osijeku.

Vodećem Dinamu to je bio prvi ovosezonski prvenstveni poraz, a trećeplasirani Osijek se vratio pobjedama nakon prošlotjednog poraza kod Varaždina.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Dinamo, Osijek, Istra 1961