17.03.2024. 15:00
0 : 0Gorica
17.03.2024. 17:10
0 : 3Dinamo

Lokomotiva je svoju jesensku polusezonu završila pobjedom protiv Istre 1961, dok je Hajduk kod Slaven Belupa imao dva pogotka prednosti, da bi dvoboj naposljetku završio 2:2.

12.11.2022. 20:00

Lokomotiva - Istra 1961 2:0 (1:0)

Lokomotiva je svoju petu ovosezonsku pobjedu ubilježila protiv Istre 1961, koja je tako poražena nakon dva uzastopna minimalna slavlja.

Prvi je pogodak potpisao Kulenović s bijele točke u 11. minuti, a u 78. minuti Stojković stavlja "točku na i", nakon što mu je upravo Kulenović glavom spustio loptu.

Puljani na zimski odmor odlaze na šestom mjestu, s 20 osvojenih bodova, dva više i utakmicom manje od Lokomotive.

Slaven Belupo - Hajduk 2:2 (0:2)

Splićani su u Koprivnici poveli nakon 12 minuta igre, kada je Krovinovićev dalekometni udarac odsjeo iza domaćeg vratara, da bi ubrzo Pukštas glavom povisio na 2:0, nakon ubačaja Sahitija.

Utakmica je u prvom poluvremenu prekinuta kada je predmetom s tribina pogođen pomoćni sudac, a početkom drugog poluvremena Hoxha je glavom smanjio zaostatak.

Konačnih 2:2 postavio je Krstanović iz kaznenog udarca u 58. minuti, a Hajduk je posljednjih desetak minuta odigrao bez isključenog Sahitija. Splitski je prvoligaš drugi, s tri boda manje i dvije utakmice više od vodećeg Dinama, a Koprivničani su četvrti, bod iza Osijeka.

Još vijesti s oznakama: Hajduk, Lokomotiva, Slaven Belupo, Istra 1961