22.04.2024. 17:00
Rudeš
Rudeš
:Varaždin

U odgođenoj utakmici 17. kola SuperSport HNL-a, Gorica i Varaždin odigrali su bez pogodaka i bez pobjednika, premda je domaćin u posljednjim minutama imao priliku s bijele točke.

18.01.2023. 17:00

Drugi dio hrvatskog nogometnog prvenstva otvorili su Gorica i Varaždin odgođenom utakmicom iz jesenskog dijela, a na prvi će se pogodak u 2023. godini ipak morati čekati 18. kolo ovog vikenda.

Susret je, naime, završio 0:0, iako je već u desetoj minuti Jurić pogodio okvir vrata, da bi u 89. minuti Gorici bio dosuđen i kazneni udarac.

Izvođač je bio Suk, ali varaždinski vratar Radošević uspio je obraniti njegov pokušaj te je spasio svoju momčad poraza. Posljednjeplasirana Gorica ima pet bodova zaostatka za Šibenikom, dok je petoplasirani Varaždin na tri boda iza Slaven Belupa.

Još vijesti s oznakama: Gorica, Varaždin