:Rudeš
28.04.2024. 17:00
:Osijek
28.04.2024. 19:30

U svojim prvim natjecateljskim nastupima u drugom dijelu sezone, Osijek i Rijeka podijelili su u zimskim uvjetima bodove odigravši 1:1.

21.01.2023. 19:00

Osijek - Rijeka 1:1 (1:1)

Domaćin je poveo već u devetoj minuti susreta, kada je Caktaš ubacio iz kuta, a Žaper glavom vratio do Špoljarića, koji šalje loptu u mrežu. Gosti su poravnali iz kaznenog udarca u 38. minuti, a siguran izvođač bio je Frigan.

U posljednjim minutama dvoboja mladi Osijekov džoker s klupe Živković postigao je u svom debiju pogodak za 2:1, no poništen je zbog zaleđa.

Trećeplasirani Osijek ima četiri boda manje i utakmicu više od Hajduka, dok Rijeka na osmoj poziciji ima tri boda i utakmicu više od pretposljednjeg Šibenika.

Dinamo - Gorica 0:0 (0:0)

Premda je Špikić gostujuću mrežu zatresao već na samom početku utakmice, pogodak je poništen nakon intervencije VAR-a, a u nastavku dvoboja vodeća momčad prvenstva nije uspjela pronaći put pored vratara Banića.

Posebno se istaknuo sredinom nastavka, nakon udarca Šutala kada mu je pomogao i okvir vrata. Dinamo s osvojenim bodom ima sedam bodova viška ispred drugoplasiranog Hajduka, dok je Gorica na četiri boda iza Šibenika uz utakmicu više.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Dinamo, Osijek, Gorica