:Hajduk
21.04.2024. 17:00
21.04.2024. 19:30
22.04.2024. 17:00

Momčad Rijeke slavila je kod Šibenika rezultatom 2:1 nakon vrlo uzbudljivog početka te odlučujućeg pogotka u samoj završnici, dok je Dinamo istim rezultatom na svom terenu nadjačao Lokomotivu.

28.01.2023. 19:00

Šibenik - Rijeka 1:2 (1:1)

Utakmica Šibenika i Rijeke počela je furiozno: goste je već u četvrtoj minuti u vodstvo doveo Frigan pogotkom glavom nakon ubačaja Ampema, a odmah potom dosuđen je kazneni udarac za domaćine.

Deliću je udarac s bijele točke obranio Labrović, no igrač Šibenika odbijenu loptu posprema u mrežu za izjednačenje. U 12. minuti Šibenčani su ostali bez isključenog Kneževića, a s igračem manje držali su remi sve do 87. minute.

Tada Obregon pogađa za prvu pobjedu Rijeke pod vodstvom novog trenera Jakirovića i dodatni odmak momčadi s Rujevice od devetoplasiranog šibenskog prvoligaša na prvenstvenoj ljestvici (19-13).

Dinamo - Lokomotiva 2:1 (1:0)

Nakon što su čak četiri puta naciljali okvir suparničkih vrata, nogometaši Dinama poveli su protiv Lokomotive u 35. minuti, kada se Ristovski upisao u strijelce.

U drugom je dijelu tu prednost udvostručio Baturina na asistenciju Špikića, da bi ubrzo gostujući kapetan Pivarić smanjio rezultat na 2:1.

Završnih desetak minuta Dinamo je odigrao bez isključenog Mišića, no rezultat se više nije mijenjao te branitelj naslova ima sedam bodova prednosti ispred drugoplasiranog Hajduka, a sedmoplasirana Lokomotiva ostaje bodovno poravnata s Rijekom.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Dinamo, Lokomotiva, Šibenik