:Hajduk
21.04.2024. 17:00
21.04.2024. 19:30
22.04.2024. 17:00

Vodeći Dinamo nova je tri boda na svoj konto upisao na gostovanju kod Varaždina, gdje je slavio rezultatom 3:1, dok je Hajduk potom svladao posljednjeplasiranu Goricu 2:1.

19.02.2023. 19:00

Varaždin - Dinamo 1:3 (0:0)

Nakon prvog dijela bez pogodaka, Dinamo je poveo u 49. minuti, kada se Ivanušec uspio probiti kroz varaždinske braniče i poslati loptu u mrežu, a isti je igrač povisio na 2:0 prizemnim udarcem u 73. minuti.

Neizvjesnost je susretu vratio Teklić desetak minuta prije kraja, na asistenciju Brodića, da bi konačnih 3:1 postavio Ademi samo šest minuta po svom ulasku u igru, na proigravanje Petkovića.

Dinamo ima osam bodova prednosti ispred Hajduka, a Varaždinci su ostali na sedmoj poziciji s dva boda prednosti ispred Lokomotive.

Hajduk - Gorica 2:1 (0:0)

Niti u Splitu nije bilo pogodaka u prvom poluvremenu, a za vodstvo se u 59. minuti pobrinuo vodeći strijelac lige Livaja, koji je pogodio glavom nakon što je udarac iz kuta izveo mladi Capan.

Na isti je način Gorica uzvratila samo pet minuta poslije, kada je na ubačaj Pršira glavom precizan Bralić, za 1:1. Time je ujedno prekinut niz Gorice koja nije postigla pogodak u sedam utakmica zaredom, no tri su boda ipak ostala Hajduku.

U 78. minuti Benrahou je uposlio Kalinića, koji uspijeva zatresti mrežu za završnih 2:1 te će Splićani na noge Dinamu s osam bodova zaostatka i utakmicom više. Gorica ostaje na deset bodova zaostatka za pretposljednjim Šibenikom.

Još vijesti s oznakama: Dinamo, Hajduk, Gorica, Varaždin