:Hajduk
21.04.2024. 17:00
21.04.2024. 19:30
22.04.2024. 17:00

U susretu Varaždina i Šibenika bodovi su ostali domaćinima, zahvaljujući pogocima na kraju prvog i početku drugog poluvremena, dok su Slaven Belupo i Gorica remizirali.

04.03.2023. 20:00

Varaždin - Šibenik 2:0 (1:0)

Nogometaši Varaždina upisali su drugu uzastopnu pobjedu, nakon prošlotjednog slavlja kod Osijeka, a mrežu gostiju iz Šibenika načeli su na samom isteku prvog poluvremena, kada je odbijenu loptu u mrežu pospremio spretni Brodić.

U 54. minuti vrlo je lijep pogodak s petnaestak metara postigao Teklić, i time zapečatio varaždinsku pobjedu (2:0) za povratak među pretendente na europske pozicije. Šibenik je ostao na 20 bodova te ima sedam bodova prednosti nad Goricom.

Slaven Belupo - Gorica 1:1 (0:0)

Poslije vrijedne domaće pobjede protiv Lokomotive prošli vikend, Gorica je osvojila još jedan bod, ovoga puta na gostovanju kod ambicioznog Slaven Belupa.

Koprivničani su u prvom dijelu pogodili gredu, a Gorica je povela početkom drugog poluvremena, pogotkom Mitrovića na proigravanje Ndockyta. Međutim, samo sedam minuta poslije iz gužve je poravnao Crnac, koji se tako u strijelce upisao u drugom uzastopnom kolu.

Gosti su završni dio susreta odradili bez isključenog Steenvoordena, pri čemu im novi pokušaj smanjivanja zaostatka za Šibenikom slijedi za šest dana protiv Istre 1961. Slaven Belupo odlazi u goste Lokomotivi.

Još vijesti s oznakama: Slaven Belupo, Gorica, Varaždin, Šibenik