22.04.2024. 17:00
Rudeš
Rudeš
:Varaždin

U prvoj utakmici 28. kola SuperSport HNL-a Slaven Belupo dugo je vodio protiv Varaždina, no bodovi su naposljetku podijeljeni, dok je remi u Splitu režiran pogocima u vrlo uzbudljivom prvom poluvremenu.

07.04.2023. 20:00

Slaven Belupo - Varaždin 1:1 (1:0)

Pobjednik iz Koprivnice imao je priliku barem privremeno zauzeti treće mjesto u poretku hrvatskog nogometnog prvenstva, no niti jedna momčad nije uspjela uzeti sva tri boda.

Slaven Belupo poveo je u 12. minuti, kada je Crnac pospremio odbijenu loptu u mrežu, a za izjednačenje Varaždina pobrinuo se Domjanić u šestoj minuti sudačke nadoknade, nakon što je u igru ušao u 88. minuti.

U sljedećem kolu Slaven Belupo odlazi na noge Dinamu, dok Varaždin dočekuje Istru 1961.

Hajduk - Istra 1961 2:2 (2:2)

Već u drugoj minuti utakmice, Mlakar je na asistenciju Livaje osigurao Hajduku početnu prednost, da bi Hujber odličnim solo-prodorom donio Istri 1961 izjednačenje u 19. minuti.

Samo dvije minute poslije, Bakrar je atraktivno okončao protunapad Puljana za preokret, da bi Mlakar glavom izjednačio na 2:2 u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.

Na početku nastavka isključen je Borevković, a desetak minuta prije kraja na prijevremeno tuširanje morao je i Marešić. Uoči sutrašnje utakmice Lokomotive i Dinama, Splićani imaju šest bodova zaostatka za Modrima, a Puljani na šestom mjestu imaju bod manje od Slaven Belupa.

Još vijesti s oznakama: Hajduk, Slaven Belupo, Istra 1961, Varaždin