21.04.2024. 19:30
3 : 0Gorica
22.04.2024. 17:00
0 : 2Varaždin

Istra 1961 i Slaven Belupo odigrali su u Puli neriješenih 1:1, pri čemu je sjajan pogodak iz slobodnog udarca postigao Mlinar, a večer je bila posebno emotivna u Osijeku, gdje su domaćini na oproštaju od Gradskog vrta s Rijekom također remizirali 1:1.

27.05.2023. 21:00

Istra 1961 - Slaven Belupo 1:1 (0:0)

Na Aldo Drosini aktualnu su prvenstvenu sezonu zatvorili Istra 1961 i Slaven Belupo, koji su se dugo borili za mjesto u Europi, a Puljani će naposljetku zauzeti petu poziciju, dok su Koprivničani osmi.

Prvi su do pogotka stigli gosti, zahvaljujući lijepom pogotku Hoxhe glavom u 56. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Mlinar prekrasno izvedenim slobodnim udarcem u 85. minuti dvoboja.

Ovim se dvobojem od Istre 1961 oprostio kapetan Galilea, a od klupe Slaven Belupa trener Zekić.

Osijek - Rijeka 1:1 (0:1)

U posljednjoj utakmici Osijeka na Gradskom vrtu uzbuđenja nije nedostajalo, a utakmicu su obilježila i dva autogola: Omerovića u prvom dijelu za vodstvo Rijeke te Mitrovića u drugom dijelu za izjednačenje na 1:1.

U posljednjim trenucima utakmice Mierez je imao priliku donijeti Osijeku pobjedu s bijele točke, no Labrović je obranio, a tim je remijem Osijek ostao ispred Rijeke na tablici te osvojio treće mjesto, dok je Rijeka četvrta.

Osijek će sljedeće sezone igrati na novom stadionu na Pampasu.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Osijek, Slaven Belupo, Istra 1961