04.05.2024. 17:00
04.05.2024. 19:30
05.05.2024. 17:00
05.05.2024. 19:30

Pobjedom u međusobnom dvoboju u Puli, Istra 1961 bodovno se poravnala s Varaždinom, a u strijelce su se upisali Matheus i Vuk.

01.12.2023. 19:00

Nogometaši Istre 1961 upisali su svoju treću pobjedu u posljednja četiri kola: na svojoj su Aldo Drosini svladali Varaždin, u utakmici koju je obilježila i teška ozljeda Luke Hujbera na samom otvaranju, u njegovom stotom nastupu za pulskog prvoligaša.

Na prvi se pogodak čekalo do samog kraja prvog poluvremena, kada je odmjerenim udarcem mrežu zatresao Matheus, da bi se u 67. minuti za prostor izborio Vuk, te je matirao gostujućeg vratara za konačnih 2:0.

Na tablici po 17 bodova imaju Varaždin, Slaven Belupo i Istra 1961, pri čemu Puljani imaju utakmicu više, dok je Lokomotiva s utakmicom manje na bodu zaostatka.

Još vijesti s oznakama: Istra 1961, Varaždin