04.05.2024. 17:00
04.05.2024. 19:30
05.05.2024. 17:00
05.05.2024. 19:30

Nogometaši Gorice odigrali su neriješenih 0:0 s Istrom 1961 premda su već u trećoj minuti utakmice ostali bez isključenog Krizmanića, a posljednjeplasirani Rudeš dugo je držao "nulu" na Maksimiru, no Kulenović je donio pobjedu Dinamu.

09.12.2023. 19:00

Gorica - Istra 1961 0:0 (0:0)

Krizmanić je zbog prekršaja zaradio izravni crveni karton već u početnim trenucima susreta, no gosti iz Pule nisu pretvorili brojčanu prednost u pobjedu.

Istra 1961 dominirala je u posjedu, propustila nekoliko izglednih prigoda, no odličnu je šansu imala i Gorica, kada je u 59. minuti Soldo pucao preko vrata. Gorica na četvrtom mjestu ima četiri boda više od Osijeka, dok se Istra 1961 bodovno poravnala s Lokomotivom, uz utakmicu više.

Dinamo - Rudeš 1:0 (0:0)

Do treće uzastopne ligaške pobjede Dinamo je stigao protiv fenjeraša Rudeša, koji je na Maksimir istrčao predvođen povratnikom na klupu, Davorom Mladinom.

Rudeš je krajem prvog dijela preko Pasaričeka pogodio gredu, a u nastavku je uspješno čuvao mrežu do 76. minute. Tada je dominaciju zagrebačkih Modrih okrunio džoker Kulenović, nakon što mu je loptu glavom spustio Kaneko (1:0). Tom je pobjedom Dinamo na tablici preskočio Rijeku (33-32), a Rudeš je ostao na 13 bodova iza Varaždina i Slaven Belupa.

Još vijesti s oznakama: Dinamo, Istra 1961, Rudeš, Gorica