05.05.2024. 17:00
0 : 1Varaždin
05.05.2024. 19:30
1 : 2Dinamo

U prvoj utakmici posljednjeg jesenskog kola SuperSport HNL-a Varaždin je u gostima pobijedio Goricu rezultatom 3:1.

15.12.2023. 19:00

Nakon osam uzastopnih kola bez pobjede, od domaćeg susreta s Goricom na kraju rujna (1:0), Varaždin je uspio osvojiti sva tri boda - ponovno protiv Gorice.

Za vodstvo se pobrinuo Šego u 59. minuti, svojim prvim ligaškim pogotkom ove sezone, na proigravanje Postonjskog. Potom je Drožđek realizirao kazneni udarac za 2:0, a onda i asistirao Brodiću za 3:0, samo četiri minute nakon što je varaždinski napadač ušao u igru.

Poraz Gorice ublažio je Matavž desetak minuta prije kraja, a time momčad Dinka Jeličića odlazi na zimsku stanku s 27 bodova, dok su Varaždinci stigli na 21.

Još vijesti s oznakama: Gorica, Varaždin