05.05.2024. 17:00
0 : 1Varaždin
05.05.2024. 19:30
1 : 2Dinamo

U drugoj odgođenoj utakmici četvrtog kola SuperSport HNL-a Rijeka je na gostovanju kod Gorice pobijedila 3:2, iako je domaćin vodio 2:0.

24.01.2024. 19:00

Nakon pobjede Lokomotive protiv Dinama, Rijeka je u uvertiri drugog dijela hrvatskog nogometnog prvenstva gostovala kod Gorice, koja je povela već u trećoj minuti preko Jurića.

U 26. minuti Smolčić je poslao loptu u vlastitu mrežu za 2:0, da bi Pjaca s bijele točke u 35. minuti smanjio zaostatak gostiju. U 53. minuti Pjaca je imao novu priliku iz kaznenog udarca, Banić mu je obranio, ali je odbijenu loptu Pjaca ipak pretvorio u izjednačenje na 2:2.

Igrala se 89. minuta kada je na asistenciju Jankovića Galešić pogodio za vrijednu pobjedu Rijeke, koja na gostovanje kod vodećeg Hajduka sada odlazi sa samo tri boda zaostatka. Gorica je ostala poravnata s Osijekom na četvrtom mjestu.

Još vijesti s oznakama: Rijeka, Gorica