:Osijek
28.04.2024. 19:30

20. kolo SuperSport HNL-a otvorili su Varaždin i Slaven Belupo, a koprivnički je prvoligaš ponovio nesvakidašnji recept iz listopada.

26.01.2024. 19:00

Nakon što su u prva dva ovosezonska međusobna susreta postigli ukupno devet pogodaka, uz jedan remi i jednu pobjedu Slaven Belupa, Varaždinci i Koprivničani ponovno su se sastali u Varaždinu.

Slaven Belupo poveo je u 21. minuti, kada je asistirao Mioč, a loptu pod prečku silovito poslao Nongoh, dok se za izjednačenje na 1:1 pobrinuo domaći kapetan Postonjski, koji je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela realizirao kazneni udarac.

Igrala se 69. minuta kada je Agbekpornu dobio drugi žuti, isključujući karton, no kao i u Koprivnici u listopadu, Slaven Belupo je s igračem manje postigao pobjedonosni pogodak. U 87. minuti Mioč je pogodio s bijele točke za konačnih 2:1. Tom je pobjedom Slaven Belupo preskočio Varaždince te zauzeo sedmo mjesto na tablici, s dva boda ispred Varaždina.

Još vijesti s oznakama: Slaven Belupo, Varaždin