04.08.2024. 21:00
:Slaven Belupo
:Šibenik
Šibenik

Prva utakmica 24. kola SuperSport HNL-a završila je bez pobjednika: Lokomotiva i Osijek odigrali su u Kranjčevićevoj neriješenih 1:1.

23.02.2024. 19:00

Nakon visokog poraza kod Rijeke, Lokomotiva je u Kranjčevićevoj dočekala Osijek, koji je proteklog vikenda na svom terenu porazio Goricu. Domaćin je poveo u 32. minuti, kada nakon ubačaja Goričana pogađa Smakaj.

Tih 1:0 stajalo je na semaforu sve do četvrte minute sudačke nadoknade, kada su gosti dobili prigodu izjednačiti s bijele točke. Precizan izvođač bio je Mierez, za konačnih 1:1.

Tako je četvrtoplasirani Osijek sačuvao pet bodova prednosti ispred petoplasirane Lokomotive.

Još vijesti s oznakama: Osijek, Lokomotiva