28.04.2024. 17:00
0 : 3Osijek
28.04.2024. 19:30
3 : 1Rijeka

Lokomotiva i Gorica odigrale su na Kranjčevićevoj neriješenih 1:1 te zadržale isti razmak na ljestvici, dok je Varaždin potom zadao novi udarac Slaven Belupu, a čovjek odluke bio je Marko Dabro.

06.04.2024. 21:00

Lokomotiva - Gorica 1:1 (1:0)

Nakon uvodne pobjede pod vodstvom Rajka Vidovića, na gostovanju u Varaždinu, Gorica je stigla na gostovanje kod Lokomotive, a domaćin je poveo u 29. minuti autogolom Leša. Na konačnih 1:1 izjednačio je Mitrović u 74. minuti, nakon što se njegov udarac odbio od Mersinaja i odsjeo u mreži. Gorica je pritom završila susret s desetoricom, s obzirom da je Majstorović u 86. i 87. minuti dobio dva žuta kartona.

Lokomotiva se tako drugim uzastopnim remijem primaknula četvrtoplasiranom Osijeku na bod zaostatka, a Gorica je ostala na šest bodova zaostatka za Lokomotivom.

Slaven Belupo - Varaždin 0:1 (0:0)

Nakon tri vrlo sadržajne međusobne utakmice ove sezone, Slaven Belupo ostao je protiv Varaždina praznih ruku, a sva je tri boda gostima u Koprivnici osigurao Dabro u 52. minuti, udarcem u bliži gornji kut na asistenciju Lusaveca.

Koprivničkom je prvoligašu to bio šesti uzastopni poraz, i sedmi u posljednjih osam kola, te su ostali na bod iza Istre 1961, dok je Varaždin stigao na dva boda zaostatka za šestoplasiranom Goricom.

Još vijesti s oznakama: Lokomotiva, Slaven Belupo, Gorica, Varaždin