SuperSport HNL
Prikaži izbornik
  • SuperSport HNL
    • Raspored i rezultati
    • Ljestvica
    • SHNL nagrade
    • Delegiranje
    • Suci
    • Akumulirane opomene
    • Licenciranje
    • Dokumenti
    • O natjecanju
    • Kontakt
  • Info
    • Vijesti
    • Priopćenja za javnost
    • Instagram
    • Facebook
    • Twitter
    • Galerije
    • Arhiva
  • Klubovi
    • Dinamo
    • Gorica
    • Hajduk
    • Istra 1961
    • Lokomotiva
    • Osijek
    • Rijeka
    • Rudeš
    • Slaven Belupo
    • Varaždin
  • Statistika
    • Rezultati
    • Ljestvica
    • Strijelci
    • Kartoni
    • Gledatelji
  • Povijest
    • Pobjednici
    • Rezultati i poretci
    • Međusobni susreti
    • Ljestvica strijelaca
  • Natjecanja
    • Pioniri
    • Kadeti
    • Juniori
    • HNS natjecanja
Dinamo Gorica Hajduk Istra 1961 Lokomotiva Osijek Rijeka Rudeš Slaven Belupo Varaždin
Osijek imenovao novog trenera

Stiže iz Ljubljane

Osijek imenovao novog trenera

  • Parovi
  • Rezultati
  • Ljestvica

SuperSport HNL, 9. kolo

09.10.2026. 18:00
Gorica
Gorica
1 : 2Rudeš
Rudeš
10.10.2026. 15:00
Hajduk
Hajduk
2 : 1Dinamo
Dinamo
10.10.2026. 18:00
Osijek
Osijek
1 : 3Istra 1961
Istra 1961
11.10.2026. 15:00
Lokomotiva
Lokomotiva
0 : 1Varaždin
Varaždin
11.10.2026. 18:00
Slaven Belupo
Slaven Belupo
4 : 1Rijeka
Rijeka

Pogledaj detaljnije

SuperSport HNL, 8. kolo

18.09.2026. 20:00
Rudeš
Rudeš
2 : 2Slaven Belupo
Slaven Belupo
19.09.2026. 17:00
Varaždin
Varaždin
0 : 0Osijek
Osijek
19.09.2026. 20:00
Istra 1961
Istra 1961
0 : 1Gorica
Gorica
20.09.2026. 17:00
Rijeka
Rijeka
3 : 0Hajduk
Hajduk
20.09.2026. 20:00
Dinamo
Dinamo
3 : 2Lokomotiva
Lokomotiva

Pogledaj detaljnije

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk9612189+919
2.Varaždin9531147+718
3.Dinamo85121811+716
4.Osijek95131814+416
5.Rijeka84221411+314
6.Istra 196193331714+312
7.Slaven Belupo93151117-610
8.Lokomotiva92161117-67
9.Rudeš92161225-137
10.Gorica9126614-85

Pogledaj detaljnije

Nakon raskida suradnje s Tomislavom Radotićem, Osijek je odlučio prvu momčad povjeriti u ruke Argentinca sa španjolskom putovnicom Federica Bessonea.

foto: CROPIX
23.06.2026. 22:00

Uoči početka nove sezone SuperSport Hrvatske nogometne lige, osječki je prvoligaš za novog trenera imenovao Federica Bessonea, koji je prošlu sezonu trenirao momčad ljubljanske Olimpije. 

"Odrastao sam u La Masiji i volim kad mi momčad ima loptu u nogama i stalno traži posjed. Tako je bilo i kada sam bio igrač u Španjolskoj i Engleskoj", poručio je pri predstavljanju.

 

Autorska prava na objavljeni sadržaj polaže Hrvatski nogometni savez. Preuzimanje teksta i/ili izjava iz ovog teksta dopušteno je isključivo uz navođenje HNS-a kao izvora uz direktnu poveznicu na izvorni sadržaj na hns.family te uz poštivanje integriteta izvornog sadržaja. Preuzimanje fotografija nije dopušteno. Više informacija pronađite u Općim uvjetima korištenja.

Tweet

Još vijesti s oznakama: Osijek, hnl

  • Varaždin minimalno protiv Lokomotive, Slaven Belupo visoko svladao Rijeku

    11.10.2026.

    Varaždin minimalno protiv Lokomotive, Slaven Belupo visoko svladao Rijeku

    Deveto kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige završeno je gostujućom pobjedom Varaždina na Maksimiru te velikim preokretom Slaven Belupa protiv Rijeke. Lokomotiva - Varaždin 0:1 (0:1) Nakon tri...

  • Hajduk preokretom dobio derbi, Istra 1961 slavila u Osijeku

    10.10.2026.

    Hajduk preokretom dobio derbi, Istra 1961 slavila u Osijeku

    U velikom derbiju na Poljudu Dinamo je unatoč vodstvu ostao praznih ruku, a Osijek je kod kuće poražen od gostiju iz Pule,. Hajduk - Dinamo 2:1 (1:1) U poljudskom derbiju poveo je Dinamo, a...

  • Pobjeda Rudeša nad Goricom za smjenu na začelju

    09.10.2026.

    Pobjeda Rudeša nad Goricom za smjenu na začelju

    U prvoj utakmici devetog kola SuperSport Hrvatske nogometne lige snage su u derbiju začelja odmjerili Gorica i Rudeš.  Nakon reprezentativne stanke, hrvatsko se prvenstvo nastavilo u Velikoj Gorici...

  • Rijeka dobila derbi protiv Hajduka, Dinamo s igračem manje do pobjede i vrha

    20.09.2026.

    Rijeka dobila derbi protiv Hajduka, Dinamo s igračem manje do pobjede i vrha

    U prvom ovosezonskom Jadranskom derbiju Rijeka je na svojoj Rujevici pobijedila Hajduk rezultatom 3:0 - strijelci su bili Dantas, Vignato i Adu-Adjei, a Dinamo je potom preuzeo vrh poretka pobjedom...

Info

  • Vijesti
  • Priopćenja za javnost
  • Galerije
  • Arhiva
  • Privatnost korisnika i kolačići
  • Opći uvjeti korištenja

Ljestvica

1.Hajduk9+919
2.Varaždin9+718
3.Dinamo8+716
4.Osijek9+416
5.Rijeka8+314
6.Istra 19619+312
7.Slaven Belupo9-610
8.Lokomotiva9-67
9.Rudeš9-137
10.Gorica9-85

  • SuperSport HNL

    Raspored i rezultati
    Ljestvica
    SHNL nagrade
    Delegiranje
    Suci
    Akumulirane opomene
    Licenciranje
    Dokumenti
    O natjecanju
    Kontakt

    Natjecanja

    Pioniri
    Kadeti
    Juniori
    HNS Semafor

  • Info

    Vijesti
    Priopćenja za javnost
    Anti-rasizam
    Galerije
    Arhiva

    Statistika

    Rezultati
    Ljestvica
    Strijelci

    Povijest

    Pobjednici
    Ljestvica strijelaca

  • Klubovi

    Dinamo
    Gorica
    Hajduk
    Istra 1961
    Lokomotiva
    Osijek
    Rijeka
    Rudeš
    Slaven Belupo
    Varaždin

    Uvjeti

    Opći uvjeti korištenja
    Privatnost korisnika i kolačići

      • SuperSport
      • Uhlsport
      • Sorare
      • Panini
      • Hrvatski nogometni savez
        Ulica grada Vukovara 269 A
        10000 Zagreb
        Hrvatska / Croatia
      • T: +385 1 2361555, F: +385 1 2441500
        E: info@hns.family, W: hns.family
        IBAN: HR2523400091100187844
        OIB: 08516152078
      • FIFA UEFA
      • Hrvatski nogometni savez
      • Pratite nas:

        • Facebook
        • Twitter
        • Instagram