Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Suci i kontrolori

Dalibor
Conjar

Dalibor Conjar
foto: Drago Sopta/HNS
pozicija:

kontrolor

kategorija:

elitna skupina

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
    • SuperSport HNL 2023/2024
    • SuperSport HNK 2023/2024
    • SuperSport Prva NL 2023/2024
    • SuperSport Druga NL 2023/2024
    • SuperSport HNL 2022/2023
    • SuperSport HNK 2022/2023
    • SuperSport Prva NL 2022/2023
    • SuperSport Druga NL 2022/2023
    • HT Prva liga 2021/2022
    • 2. HNL 2021/2022
    • Hrvatski kup 2020/2021
    • 2. HNL 2020/2021
    • 2. HNL 2020
    • 2. HNL 2019
    • HT Prva liga 2017/2018
    • 1. HNL Pioniri 2017/2018
    • 1. HNL Juniori 2017/2018
    • 1. HNL Kadeti 2017/2018
    • 1. HNLŽ 2017/2018
    • Kup 2017/2018
    • Prva liga 2016/2017
    • 1. HNL Juniori 2016/2017
    • 1. HNLŽ 2016/2017
    • Kup 2016/2017
    • Prva liga 2015/2016
    • 1. HNL Juniori 2015/2016
    • 1. HNLŽ 2015/2016
    • Kup 2015/2016
    • 1. HNL Pioniri 2014/2015
    • Prva liga 2014/2015
    • 1. HNL Kadeti 2014/2015
    • 1. HNLŽ 2014/2015
    • Kup 2014/2015
    • Prva liga 2013/2014
    • 2. HNL 2013/2014
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.12.2023.    SuperSport HNLRudeš - Lokomotiva0 : 0-
    02.09.2023.    SuperSport HNLRudeš - Gorica0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.09.2023.    SuperSport HNKZagorec (KR) - Gorica0 : 2-
    30.08.2023.    SuperSport HNKSportski nogometni klub 'Libertas' - Nogometni klub Međimurec Dunjkovec-Pretetinec1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.02.2024.    SuperSport Prva NLDubrava Tim kabel - Vukovar 19911 : 2-
    08.09.2023.    SuperSport Prva NLSesvete - Vukovar 19911 : 2-
    21.08.2023.    SuperSport Prva NLJarun - Orijent4 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.11.2023.    SuperSport Druga NLBjelovar - Marsonia2 : 2-
    05.11.2023.    SuperSport Druga NLKarlovac 1919 - Opatija2 : 1-
    21.10.2023.    SuperSport Druga NLGrobničan - Opatija1 : 1-
    07.10.2023.    SuperSport Druga NLTrnje - Marsonia0 : 2-
    30.09.2023.    SuperSport Druga NLMarsonia - Mladost Ždralovi1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.05.2023.    SuperSport HNLLokomotiva - Hajduk0 : 3-
    12.02.2023.    SuperSport HNLŠibenik - Lokomotiva0 : 4-
    20.01.2023.    SuperSport HNLIstra 1961 - Slaven Belupo0 : 0-
    12.11.2022.    SuperSport HNLLokomotiva - Istra 19612 : 0-
    23.10.2022.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Rijeka2 : 1-
    20.08.2022.    SuperSport HNLVaraždin - Šibenik2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    12.10.2022.    SuperSport HNKNogometni klub Tehničar - Hajduk1 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    02.06.2023.    SuperSport Prva NLJarun - Cibalia2 : 1-
    28.05.2023.    SuperSport Prva NLSolin - Jarun2 : 2-
    22.04.2023.    SuperSport Prva NLOrijent - Croatia2 : 0-
    15.04.2023.    SuperSport Prva NLHrv. dragovoljac - Cibalia0 : 2-
    11.03.2023.    SuperSport Prva NLHrv. dragovoljac - Dubrava Tim kabel1 : 1-
    06.11.2022.    SuperSport Prva NLCroatia - Solin0 : 1-
    15.10.2022.    SuperSport Prva NLDubrava Tim kabel - Hrv. dragovoljac1 : 0-
    22.09.2022.    SuperSport Prva NLKustošija - Vukovar 19910 : 0-
    10.09.2022.    SuperSport Prva NLJarun - Solin2 : 1-
    03.09.2022.    SuperSport Prva NLRudeš - Dugopolje1 : 0-
    28.08.2022.    SuperSport Prva NLJarun - Orijent2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.03.2023.    SuperSport Druga NLJadran-Poreč - Jadran LP1 : 0-
    25.02.2023.    SuperSport Druga NLTrnje - Bjelovar2 : 1-
    08.10.2022.    SuperSport Druga NLDugo Selo - Mladost Ždralovi0 : 0-
    01.10.2022.    SuperSport Druga NLMarsonia - Grobničan1 : 0-
    17.09.2022.    SuperSport Druga NLMarsonia - Trnje4 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.05.2022.    HT Prva ligaLokomotiva - Dinamo1 : 1-
    09.04.2022.    HT Prva ligaHajduk - Šibenik2 : 1-
    01.11.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Lokomotiva2 : 1-
    14.08.2021.    HT Prva ligaHajduk - Slaven Belupo2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.05.2022.    2. HNLOpatija - Dubrava Tim kabel0 : 2-
    19.03.2022.    2. HNLOrijent - Dubrava Tim kabel2 : 1-
    16.03.2022.    2. HNLRudeš - Cibalia4 : 0-
    11.03.2022.    2. HNLDugopolje - Orijent1 : 1-
    04.12.2021.    2. HNLOpatija - Orijent0 : 1-
    26.11.2021.    2. HNLInter-Zaprešić - Dinamo II1 : 1-
    23.10.2021.    2. HNLDugopolje - Dinamo II2 : 1-
    15.10.2021.    2. HNLInter-Zaprešić - Orijent1 : 0-
    25.09.2021.    2. HNLKustošija - Sesvete1 : 2-
    15.09.2021.    2. HNLKustošija - Rudeš1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    09.09.2020.    Hrvatski kupSloga Nova Gradiška - Sesvete0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.05.2021.    2. HNLJunak - Cibalia3 : 2-
    11.05.2021.    2. HNLRudeš - Hrv. dragovoljac0 : 2-
    10.04.2021.    2. HNLSolin - Croatia4 : 2-
    12.03.2021.    2. HNLHrv. dragovoljac - Međimurje5 : 0-
    26.02.2021.    2. HNLSesvete - Dinamo II3 : 2-
    16.12.2020.    2. HNLDubrava Tim kabel - Orijent1 : 2-
    12.12.2020.    2. HNLRudeš - Dugopolje0 : 0-
    23.10.2020.    2. HNLSesvete - Orijent5 : 4-
    30.09.2020.    2. HNLJunak - Inter-Zaprešić2 : 2-
    15.09.2020.    2. HNLOpatija - Cibalia0 : 1-
    29.08.2020.    2. HNLKustošija - Rudeš0 : 0-
    14.08.2020.    2. HNLInter-Zaprešić - Solin4 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.03.2020.    2. HNLHrv. dragovoljac - Šibenik- : --
    22.02.2020.    2. HNLDinamo II - Orijent2 : 2-
    29.11.2019.    2. HNLDugopolje - Šibenik0 : 2-
    23.11.2019.    2. HNLDinamo II - Hajduk II1 : 0-
    30.10.2019.    2. HNLDinamo II - Solin3 : 0-
    18.10.2019.    2. HNLMeđimurje - Croatia0 : 0-
    28.09.2019.    2. HNLDubrava Tim kabel - Orijent0 : 1-
    31.08.2019.    2. HNLSolin - Cibalia2 : 2-
    16.08.2019.    2. HNLSesvete - Cibalia1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.05.2019.    2. HNLLučko - Hajduk II0 : 2-
    04.05.2019.    2. HNLDugopolje - Sesvete1 : 1-
    06.04.2019.    2. HNLLučko - Međimurje0 : 0-
    17.03.2019.    2. HNLDinamo II - Lučko2 : 0-
    03.03.2019.    2. HNLDinamo II - Sesvete0 : 0-
    27.10.2018.    2. HNLŠibenik - Hajduk II2 : 1-
    06.10.2018.    2. HNLDugopolje - Međimurje4 : 0-
    09.09.2018.    2. HNLKustošija - Hajduk II1 : 1-
    25.08.2018.    2. HNLLučko - Kustošija2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    08.05.2018.    HT Prva ligaLokomotiva - Dinamo3 : 1-
    22.04.2018.    HT Prva ligaHajduk - Dinamo1 : 2-
    19.04.2018.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Inter-Zaprešić3 : 3-
    13.04.2018.    HT Prva ligaRudeš - Rijeka4 : 2-
    29.03.2018.    HT Prva ligaRudeš - Istra 19612 : 1-
    09.03.2018.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Rudeš2 : 0-
    11.02.2018.    HT Prva ligaLokomotiva - Rudeš2 : 2-
    18.12.2017.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Lokomotiva2 : 2-
    15.12.2017.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Lokomotiva0 : 0-
    03.12.2017.    HT Prva ligaDinamo - Inter-Zaprešić1 : 0-
    25.11.2017.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Istra 19612 : 0-
    17.11.2017.    HT Prva ligaRudeš - Slaven Belupo1 : 2-
    04.11.2017.    HT Prva ligaHajduk - Rudeš2 : 3-
    14.10.2017.    HT Prva ligaIstra 1961 - Rijeka1 : 0-
    10.09.2017.    HT Prva ligaLokomotiva - Inter-Zaprešić3 : 0-
    26.08.2017.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Rudeš2 : 2-
    04.08.2017.    HT Prva ligaIstra 1961 - Lokomotiva1 : 2-
    15.07.2017.    HT Prva ligaDinamo - Istra 19612 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.04.2018.    1. HNL PioniriOsijek - Split1 : 1-
    13.08.2017.    1. HNL PioniriOsijek - Solin4 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.05.2018.    1. HNL JunioriOsijek - Slaven Belupo2 : 1-
    08.04.2018.    1. HNL JunioriOsijek - Lokomotiva5 : 0-
    27.10.2017.    1. HNL JunioriCibalia - Lokomotiva0 : 0-
    22.10.2017.    1. HNL JunioriOsijek - Hajduk0 : 1-
    16.09.2017.    1. HNL JunioriOsijek - Rijeka1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.04.2018.    1. HNL KadetiOsijek - Split1 : 0-
    13.08.2017.    1. HNL KadetiOsijek - Solin4 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.05.2018.    1. HNLŽŽNK Viktorija - ŽNK Pregrada0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    23.05.2018.    KupDinamo - Hajduk1 : 0-
    30.11.2017.    KupRudeš - Lokomotiva1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.05.2017.    Prva ligaInter-Zaprešić - Istra 19610 : 3-
    12.05.2017.    Prva ligaSplit - Dinamo0 : 1-
    07.05.2017.    Prva ligaCibalia - Split1 : 0-
    29.04.2017.    Prva ligaDinamo - Cibalia6 : 0-
    07.04.2017.    Prva ligaLokomotiva - Cibalia4 : 1-
    17.03.2017.    Prva ligaLokomotiva - Hajduk0 : 0-
    26.02.2017.    Prva ligaCibalia - Dinamo1 : 2-
    20.11.2016.    Prva ligaSlaven Belupo - Rijeka0 : 0-
    06.11.2016.    Prva ligaSplit - Dinamo0 : 1-
    31.10.2016.    Prva ligaCibalia - Split1 : 0-
    18.09.2016.    Prva ligaRijeka - Dinamo5 : 2-
    11.09.2016.    Prva ligaCibalia - Rijeka0 : 0-
    20.08.2016.    Prva ligaCibalia - Istra 19611 : 1-
    07.08.2016.    Prva ligaHajduk - Istra 19614 : 0-
    29.07.2016.    Prva ligaDinamo - Slaven Belupo1 : 1-
    24.07.2016.    Prva ligaLokomotiva - Split0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    23.04.2017.    1. HNL JunioriOsijek - Dinamo4 : 2-
    04.03.2017.    1. HNL JunioriOsijek - Lokomotiva0 : 1-
    19.10.2016.    1. HNL JunioriOsijek - Cibalia0 : 1-
    01.10.2016.    1. HNL JunioriOsijek - Hrv. dragovoljac0 : 0-
    23.09.2016.    1. HNL JunioriCibalia - Dinamo0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.05.2017.    1. HNLŽŽNK Osijek - ŽNK Split9 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.10.2016.    KupInter-Zaprešić - Cibalia1 : 0-
    21.09.2016.    KupVaraždin - Slaven Belupo4 : 6-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.04.2016.    Prva ligaInter-Zaprešić - Lokomotiva3 : 1-
    16.04.2016.    Prva ligaLokomotiva - Rijeka0 : 1-
    10.04.2016.    Prva ligaInter-Zaprešić - Dinamo0 : 1-
    01.04.2016.    Prva ligaZagreb - Inter-Zaprešić0 : 0-
    20.03.2016.    Prva ligaHajduk - Dinamo1 : 0-
    12.03.2016.    Prva ligaIstra 1961 - Rijeka0 : 1-
    28.02.2016.    Prva ligaDinamo - Split1 : 0-
    21.02.2016.    Prva ligaDinamo - Rijeka3 : 0-
    11.12.2015.    Prva ligaInter-Zaprešić - Zagreb2 : 2-
    20.11.2015.    Prva ligaSlaven Belupo - Dinamo1 : 2-
    25.10.2015.    Prva ligaZagreb - Split1 : 2-
    02.10.2015.    Prva ligaLokomotiva - Slaven Belupo1 : 1-
    12.09.2015.    Prva ligaSlaven Belupo - Split1 : 1-
    01.08.2015.    Prva ligaInter-Zaprešić - Split0 : 0-
    18.07.2015.    Prva ligaInter-Zaprešić - Zagreb1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.03.2016.    1. HNL JunioriOsijek - Split0 : 0-
    31.10.2015.    1. HNL JunioriOsijek - Inter-Zaprešić6 : 0-
    15.10.2015.    1. HNL JunioriOsijek - Rijeka2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.05.2016.    1. HNLŽŽNK Viktorija - Dinamo-Maksimir5 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    10.05.2016.    KupDinamo - Slaven Belupo2 : 1-
    05.04.2016.    KupSlaven Belupo - Rijeka3 : 0-
    16.03.2016.    KupHajduk - Dinamo0 : 2-
    10.02.2016.    KupInter-Zaprešić - Dinamo0 : 1-
    02.12.2015.    KupZagreb - Hajduk1 : 2-
    27.10.2015.    KupInter-Zaprešić - Cibalia4 : 3-
    23.09.2015.    KupOmladinac Gornja Vrba - Cibalia0 : 6-
    26.08.2015.    KupOmladinac Gornja Vrba - Sloga6 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.05.2015.    1. HNL PioniriOsijek - VŠNK4 : 0-
    03.05.2015.    1. HNL PioniriMarsonia - Istra 19610 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.05.2015.    Prva ligaLokomotiva - Split0 : 3-
    09.05.2015.    Prva ligaZagreb - Dinamo1 : 1-
    26.04.2015.    Prva ligaSlaven Belupo - Hajduk0 : 2-
    11.04.2015.    Prva ligaSplit - Zadar1 : 1-
    28.02.2015.    Prva ligaDinamo - Split2 : 0-
    29.11.2014.    Prva ligaHajduk - Zagreb0 : 2-
    09.11.2014.    Prva ligaRijeka - Lokomotiva6 : 0-
    25.10.2014.    Prva ligaHajduk - Lokomotiva2 : 2-
    18.10.2014.    Prva ligaZadar - Dinamo1 : 3-
    27.09.2014.    Prva ligaSlaven Belupo - Dinamo0 : 0-
    12.09.2014.    Prva ligaSplit - Lokomotiva2 : 2-
    23.08.2014.    Prva ligaZadar - Istra 19611 : 1-
    04.08.2014.    Prva ligaIstra 1961 - Rijeka0 : 1-
    28.07.2014.    Prva ligaSplit - Istra 19611 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.05.2015.    1. HNL KadetiOsijek - VŠNK0 : 4-
    03.05.2015.    1. HNL KadetiMarsonia - Istra 19612 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    02.11.2014.    1. HNLŽŽNK Osijek - Dinamo-Maksimir4 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.04.2015.    KupRijeka - Dinamo0 : 0-
    18.03.2015.    KupZadar - Split1 : 4-
    29.10.2014.    KupNogometni klub Vinogradar Mladina - Slaven Belupo3 : 0-
    24.09.2014.    KupMladost A - VŠNK0 : 1-
       KupMladost A - Mladost(PAL)4 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.05.2014.    Prva ligaDinamo - Hajduk3 : 0-
    26.04.2014.    Prva ligaLokomotiva - Dinamo1 : 1-
    31.03.2014.    Prva ligaSlaven Belupo - Split1 : 2-
    02.03.2014.    Prva ligaHajduk - Slaven Belupo3 : 0-
    16.02.2014.    Prva ligaZadar - Rijeka1 : 0-
    01.12.2013.    Prva ligaDinamo - Hajduk2 : 2-
    24.11.2013.    Prva ligaHrv. dragovoljac - Split2 : 2-
    03.11.2013.    Prva ligaSlaven Belupo - Hajduk3 : 3-
    19.10.2013.    Prva ligaSplit - Dinamo1 : 0-
    28.09.2013.    Prva ligaRijeka - Hajduk1 : 1-
    21.09.2013.    Prva ligaSlaven Belupo - Split1 : 2-
    14.09.2013.    Prva ligaHajduk - Dinamo2 : 0-
    02.09.2013.    Prva ligaRijeka - Lokomotiva1 : 1-
    28.08.2013.    Prva ligaLokomotiva - Hajduk1 : 3-
    20.07.2013.    Prva ligaIstra 1961 - Split1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    06.05.2014.    2. HNLCibalia - Inter-Zaprešić2 : 1-
    06.04.2014.    2. HNLGorica - Rudeš2 : 2-
    16.11.2013.    2. HNLZagreb - Sesvete4 : 1-
    25.08.2013.    2. HNLRudeš - Segesta 3 : 1-
    17.08.2013.    2. HNLSolin - Inter-Zaprešić1 : 3-

    Ljestvica

    1.Rijeka24+2750
    2.Hajduk24+2049
    3.Dinamo23+1947
    4.Osijek24+1335
    5.Lokomotiva24+330
    6.Gorica24-430
    7.Slaven Belupo24-1427
    8.Varaždin23-326
    9.Istra 196124-1825
    10.Rudeš24-434