Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Povijest

Rezultati i poretci

Rezultati i poretci
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Ovdje možete pronaći sve rezultate i poretke od osnutka Prve hrvatske nogometne lige.

  • Rezultati - 2022/23
  • Ljestvica - 2022/23
1. kolo
Izvještaj
17.07.2022. 21:00Istra 19610 : 2Hajduk17.07.2022. 21:00
17.07.2022. 19:00Varaždin0 : 1Slaven Belupo17.07.2022. 19:00
15.07.2022. 20:00Dinamo3 : 2Lokomotiva15.07.2022. 20:00
16.07.2022. 19:00Osijek2 : 1Gorica16.07.2022. 19:00
16.07.2022. 21:00Šibenik0 : 1Rijeka16.07.2022. 21:00
2. kolo
Izvještaj
14.09.2022. 16:30Hajduk2 : 0Rijeka14.09.2022. 16:30
23.07.2022. 18:55Gorica0 : 0Šibenik23.07.2022. 18:55
24.07.2022. 21:00Lokomotiva2 : 1Osijek24.07.2022. 21:00
23.07.2022. 21:00Slaven Belupo1 : 5Dinamo23.07.2022. 21:00
22.07.2022. 20:00Istra 19611 : 2Varaždin22.07.2022. 20:00
3. kolo
Izvještaj
30.07.2022. 21:00Varaždin0 : 2Hajduk30.07.2022. 21:00
29.07.2022. 21:00Dinamo4 : 1Istra 196129.07.2022. 21:00
31.07.2022. 18:55Osijek0 : 0Slaven Belupo31.07.2022. 18:55
29.07.2022. 18:55Šibenik2 : 1Lokomotiva29.07.2022. 18:55
31.07.2022. 21:00Rijeka1 : 1Gorica31.07.2022. 21:00
4. kolo
Izvještaj
26.10.2022. 16:30Hajduk3 : 1Gorica26.10.2022. 16:30
07.08.2022. 21:00Lokomotiva3 : 1Rijeka07.08.2022. 21:00
06.08.2022. 18:55Slaven Belupo0 : 0Šibenik06.08.2022. 18:55
06.08.2022. 21:00Istra 19611 : 0Osijek06.08.2022. 21:00
05.08.2022. 20:00Varaždin1 : 1Dinamo05.08.2022. 20:00
5. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 21:05Dinamo4 : 1Hajduk13.08.2022. 21:05
14.08.2022. 18:55Osijek2 : 2Varaždin14.08.2022. 18:55
12.08.2022. 20:00Šibenik0 : 0Istra 196112.08.2022. 20:00
14.08.2022. 21:00Rijeka0 : 1Slaven Belupo14.08.2022. 21:00
13.08.2022. 18:30Gorica3 : 2Lokomotiva13.08.2022. 18:30
6. kolo
Izvještaj
21.08.2022. 21:05Hajduk2 : 1Lokomotiva21.08.2022. 21:05
19.08.2022. 20:00Slaven Belupo2 : 1Gorica19.08.2022. 20:00
21.08.2022. 18:55Istra 19611 : 1Rijeka21.08.2022. 18:55
20.08.2022. 18:30Varaždin2 : 2Šibenik20.08.2022. 18:30
20.08.2022. 21:05Dinamo5 : 2Osijek20.08.2022. 21:05
7. kolo
Izvještaj
28.08.2022. 21:05Osijek2 : 1Hajduk28.08.2022. 21:05
28.08.2022. 18:30Šibenik1 : 2Dinamo28.08.2022. 18:30
27.08.2022. 21:05Rijeka1 : 2Varaždin27.08.2022. 21:05
26.08.2022. 20:00Gorica0 : 2Istra 196126.08.2022. 20:00
27.08.2022. 18:55Lokomotiva0 : 1Slaven Belupo27.08.2022. 18:55
8. kolo
Izvještaj
04.09.2022. 21:05Hajduk5 : 1Slaven Belupo04.09.2022. 21:05
04.09.2022. 18:55Istra 19611 : 2Lokomotiva04.09.2022. 18:55
03.09.2022. 18:55Varaždin2 : 1Gorica03.09.2022. 18:55
02.09.2022. 20:00Dinamo3 : 1Rijeka02.09.2022. 20:00
03.09.2022. 21:05Osijek1 : 1Šibenik03.09.2022. 21:05
9. kolo
Izvještaj
09.09.2022. 20:00Šibenik1 : 1Hajduk09.09.2022. 20:00
10.09.2022. 18:30Rijeka0 : 3Osijek10.09.2022. 18:30
10.09.2022. 21:05Gorica0 : 1Dinamo10.09.2022. 21:05
11.09.2022. 21:05Lokomotiva1 : 2Varaždin11.09.2022. 21:05
11.09.2022. 18:55Slaven Belupo0 : 3Istra 196111.09.2022. 18:55
10. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 19:05Hajduk2 : 2Istra 196117.09.2022. 19:05
16.09.2022. 19:00Slaven Belupo1 : 0Varaždin16.09.2022. 19:00
18.09.2022. 17:15Lokomotiva1 : 2Dinamo18.09.2022. 17:15
17.09.2022. 16:55Gorica0 : 1Osijek17.09.2022. 16:55
18.09.2022. 15:00Rijeka0 : 0Šibenik18.09.2022. 15:00
11. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 15:00Rijeka0 : 1Hajduk02.10.2022. 15:00
02.10.2022. 17:30Šibenik1 : 1Gorica02.10.2022. 17:30
01.10.2022. 16:55Osijek4 : 1Lokomotiva01.10.2022. 16:55
01.10.2022. 19:30Dinamo4 : 1Slaven Belupo01.10.2022. 19:30
30.09.2022. 18:00Varaždin1 : 1Istra 196130.09.2022. 18:00
12. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 19:05Hajduk2 : 1Varaždin08.10.2022. 19:05
15.03.2023. 17:00Istra 19611 : 0Dinamo15.03.2023. 17:00
09.10.2022. 15:00Slaven Belupo0 : 4Osijek09.10.2022. 15:00
07.10.2022. 18:00Lokomotiva1 : 1Šibenik07.10.2022. 18:00
09.10.2022. 17:10Gorica0 : 2Rijeka09.10.2022. 17:10
13. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 19:05Gorica0 : 1Hajduk15.10.2022. 19:05
16.10.2022. 17:10Rijeka3 : 0Lokomotiva16.10.2022. 17:10
14.10.2022. 18:00Šibenik0 : 2Slaven Belupo14.10.2022. 18:00
15.10.2022. 16:55Osijek2 : 0Istra 196115.10.2022. 16:55
16.10.2022. 15:00Dinamo3 : 1Varaždin16.10.2022. 15:00
14. kolo
Izvještaj
21.10.2022. 18:00Hajduk1 : 1Dinamo21.10.2022. 18:00
22.10.2022. 17:10Varaždin4 : 1Osijek22.10.2022. 17:10
23.10.2022. 15:00Istra 19610 : 0Šibenik23.10.2022. 15:00
23.10.2022. 17:10Slaven Belupo2 : 1Rijeka23.10.2022. 17:10
22.10.2022. 15:00Lokomotiva2 : 1Gorica22.10.2022. 15:00
15. kolo
Izvještaj
30.10.2022. 15:00Lokomotiva2 : 2Hajduk30.10.2022. 15:00
31.10.2022. 14:00Gorica1 : 1Slaven Belupo31.10.2022. 14:00
29.10.2022. 15:00Rijeka0 : 1Istra 196129.10.2022. 15:00
28.10.2022. 18:00Šibenik1 : 2Varaždin28.10.2022. 18:00
29.10.2022. 17:30Osijek1 : 0Dinamo29.10.2022. 17:30
16. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 17:30Hajduk3 : 1Osijek05.11.2022. 17:30
06.11.2022. 17:10Dinamo3 : 0Šibenik06.11.2022. 17:10
06.11.2022. 15:00Varaždin0 : 3Rijeka06.11.2022. 15:00
04.11.2022. 18:00Istra 19611 : 0Gorica04.11.2022. 18:00
05.11.2022. 15:00Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva05.11.2022. 15:00
17. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 17:30Slaven Belupo2 : 2Hajduk12.11.2022. 17:30
12.11.2022. 15:00Lokomotiva2 : 0Istra 196112.11.2022. 15:00
18.01.2023. 15:00Gorica0 : 0Varaždin18.01.2023. 15:00
13.11.2022. 17:30Rijeka2 : 7Dinamo13.11.2022. 17:30
13.11.2022. 15:00Šibenik0 : 2Osijek13.11.2022. 15:00
18. kolo
Izvještaj
22.01.2023. 15:00Hajduk2 : 1Šibenik22.01.2023. 15:00
21.01.2023. 15:00Osijek1 : 1Rijeka21.01.2023. 15:00
21.01.2023. 17:30Dinamo0 : 0Gorica21.01.2023. 17:30
22.01.2023. 17:10Varaždin0 : 0Lokomotiva22.01.2023. 17:10
20.01.2023. 17:00Istra 19610 : 0Slaven Belupo20.01.2023. 17:00
19. kolo
Izvještaj
29.01.2023. 17:10Istra 19613 : 0Hajduk29.01.2023. 17:10
27.01.2023. 17:00Varaždin1 : 0Slaven Belupo27.01.2023. 17:00
28.01.2023. 17:10Dinamo2 : 1Lokomotiva28.01.2023. 17:10
29.01.2023. 15:00Osijek2 : 0Gorica29.01.2023. 15:00
28.01.2023. 15:00Šibenik1 : 2Rijeka28.01.2023. 15:00
20. kolo
Izvještaj
05.02.2023. 17:30Hajduk1 : 2Rijeka05.02.2023. 17:30
05.02.2023. 15:00Gorica0 : 3Šibenik05.02.2023. 15:00
04.02.2023. 15:00Lokomotiva1 : 0Osijek04.02.2023. 15:00
04.02.2023. 17:30Slaven Belupo1 : 1Dinamo04.02.2023. 17:30
03.02.2023. 17:00Istra 19612 : 1Varaždin03.02.2023. 17:00
21. kolo
Izvještaj
11.02.2023. 15:00Varaždin1 : 4Hajduk11.02.2023. 15:00
10.02.2023. 17:00Dinamo1 : 0Istra 196110.02.2023. 17:00
11.02.2023. 17:10Osijek0 : 0Slaven Belupo11.02.2023. 17:10
12.02.2023. 15:00Šibenik0 : 4Lokomotiva12.02.2023. 15:00
12.02.2023. 17:10Rijeka2 : 0Gorica12.02.2023. 17:10
22. kolo
Izvještaj
19.02.2023. 17:10Hajduk2 : 1Gorica19.02.2023. 17:10
18.02.2023. 17:10Lokomotiva1 : 2Rijeka18.02.2023. 17:10
17.02.2023. 17:00Slaven Belupo0 : 1Šibenik17.02.2023. 17:00
18.02.2023. 15:00Istra 19611 : 0Osijek18.02.2023. 15:00
19.02.2023. 15:00Varaždin1 : 3Dinamo19.02.2023. 15:00
23. kolo
Izvještaj
26.02.2023. 15:00Dinamo4 : 0Hajduk26.02.2023. 15:00
26.02.2023. 17:30Osijek0 : 1Varaždin26.02.2023. 17:30
24.02.2023. 17:00Šibenik0 : 0Istra 196124.02.2023. 17:00
25.02.2023. 18:10Rijeka0 : 1Slaven Belupo25.02.2023. 18:10
25.02.2023. 16:00Gorica1 : 0Lokomotiva25.02.2023. 16:00
24. kolo
Izvještaj
05.03.2023. 15:00Hajduk3 : 4Lokomotiva05.03.2023. 15:00
04.03.2023. 18:10Slaven Belupo1 : 1Gorica04.03.2023. 18:10
03.03.2023. 17:00Istra 19610 : 2Rijeka03.03.2023. 17:00
04.03.2023. 16:00Varaždin2 : 0Šibenik04.03.2023. 16:00
05.03.2023. 17:30Dinamo1 : 1Osijek05.03.2023. 17:30
25. kolo
Izvještaj
12.03.2023. 17:30Osijek0 : 2Hajduk12.03.2023. 17:30
11.03.2023. 18:10Šibenik2 : 1Dinamo11.03.2023. 18:10
12.03.2023. 15:00Rijeka3 : 1Varaždin12.03.2023. 15:00
10.03.2023. 17:00Gorica5 : 4Istra 196110.03.2023. 17:00
11.03.2023. 16:00Lokomotiva1 : 0Slaven Belupo11.03.2023. 16:00
26. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 18:10Hajduk1 : 0Slaven Belupo18.03.2023. 18:10
19.03.2023. 15:00Istra 19610 : 0Lokomotiva19.03.2023. 15:00
17.03.2023. 17:00Varaždin2 : 1Gorica17.03.2023. 17:00
19.03.2023. 17:30Dinamo1 : 0Rijeka19.03.2023. 17:30
18.03.2023. 16:00Osijek0 : 0Šibenik18.03.2023. 16:00
27. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 19:10Šibenik2 : 3Hajduk01.04.2023. 19:10
02.04.2023. 15:00Rijeka1 : 1Osijek02.04.2023. 15:00
01.04.2023. 17:00Gorica1 : 1Dinamo01.04.2023. 17:00
02.04.2023. 18:00Lokomotiva1 : 1Varaždin02.04.2023. 18:00
31.03.2023. 18:00Slaven Belupo2 : 0Istra 196131.03.2023. 18:00
28. kolo
Izvještaj
07.04.2023. 18:10Hajduk2 : 2Istra 196107.04.2023. 18:10
07.04.2023. 16:00Slaven Belupo1 : 1Varaždin07.04.2023. 16:00
08.04.2023. 17:05Lokomotiva1 : 2Dinamo08.04.2023. 17:05
08.04.2023. 15:00Gorica2 : 0Osijek08.04.2023. 15:00
08.04.2023. 19:10Rijeka1 : 0Šibenik08.04.2023. 19:10
29. kolo
Izvještaj
16.04.2023. 18:00Rijeka2 : 0Hajduk16.04.2023. 18:00
14.04.2023. 18:00Šibenik0 : 4Gorica14.04.2023. 18:00
15.04.2023. 17:00Osijek2 : 2Lokomotiva15.04.2023. 17:00
15.04.2023. 19:10Dinamo4 : 0Slaven Belupo15.04.2023. 19:10
16.04.2023. 15:00Varaždin0 : 0Istra 196116.04.2023. 15:00
30. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 19:10Hajduk2 : 0Varaždin22.04.2023. 19:10
22.04.2023. 17:00Istra 19610 : 0Dinamo22.04.2023. 17:00
21.04.2023. 18:10Slaven Belupo2 : 1Osijek21.04.2023. 18:10
21.04.2023. 16:00Lokomotiva1 : 0Šibenik21.04.2023. 16:00
23.04.2023. 15:00Gorica1 : 0Rijeka23.04.2023. 15:00
31. kolo
Izvještaj
26.04.2023. 19:10Gorica0 : 0Hajduk26.04.2023. 19:10
27.04.2023. 18:00Rijeka2 : 0Lokomotiva27.04.2023. 18:00
25.04.2023. 18:00Šibenik3 : 1Slaven Belupo25.04.2023. 18:00
26.04.2023. 15:00Osijek1 : 0Istra 196126.04.2023. 15:00
26.04.2023. 17:05Dinamo2 : 0Varaždin26.04.2023. 17:05
32. kolo
Izvještaj
30.04.2023. 18:00Hajduk0 : 0Dinamo30.04.2023. 18:00
30.04.2023. 15:00Varaždin1 : 3Osijek30.04.2023. 15:00
29.04.2023. 18:00Istra 19613 : 0Šibenik29.04.2023. 18:00
01.05.2023. 18:10Slaven Belupo1 : 3Rijeka01.05.2023. 18:10
01.05.2023. 16:00Lokomotiva2 : 2Gorica01.05.2023. 16:00
33. kolo
Izvještaj
07.05.2023. 19:20Lokomotiva0 : 3Hajduk07.05.2023. 19:20
06.05.2023. 17:00Gorica0 : 0Slaven Belupo06.05.2023. 17:00
06.05.2023. 19:10Rijeka2 : 2Istra 196106.05.2023. 19:10
05.05.2023. 18:00Šibenik0 : 2Varaždin05.05.2023. 18:00
07.05.2023. 17:00Osijek0 : 0Dinamo07.05.2023. 17:00
34. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 17:00Hajduk3 : 0Osijek13.05.2023. 17:00
14.05.2023. 19:10Dinamo4 : 0Šibenik14.05.2023. 19:10
14.05.2023. 17:00Varaždin2 : 0Rijeka14.05.2023. 17:00
13.05.2023. 19:10Istra 19611 : 0Gorica13.05.2023. 19:10
12.05.2023. 18:00Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva12.05.2023. 18:00
35. kolo
Izvještaj
19.05.2023. 16:00Slaven Belupo0 : 1Hajduk19.05.2023. 16:00
21.05.2023. 17:00Lokomotiva3 : 1Istra 196121.05.2023. 17:00
20.05.2023. 18:00Gorica5 : 2Varaždin20.05.2023. 18:00
21.05.2023. 19:30Rijeka1 : 2Dinamo21.05.2023. 19:30
19.05.2023. 18:05Šibenik1 : 4Osijek19.05.2023. 18:05
36. kolo
Izvještaj
28.05.2023. 17:00Hajduk3 : 0Šibenik28.05.2023. 17:00
27.05.2023. 19:00Osijek1 : 1Rijeka27.05.2023. 19:00
28.05.2023. 19:15Dinamo4 : 1Gorica28.05.2023. 19:15
26.05.2023. 18:00Varaždin0 : 0Lokomotiva26.05.2023. 18:00
27.05.2023. 16:30Istra 19611 : 1Slaven Belupo27.05.2023. 16:30
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1 DINAMO 3624938128+5381
2 HAJDUK 3621876541+2471
3 OSIJEK 361311124641+550
4 RIJEKA 36147154444049
5 ISTRA 1961 361113123638-246
6 VARAŽDIN 361210144151-1046
7 LOKOMOTIVA 361110154550-543
8 SLAVEN BELUPO 361013132746-1943
9 GORICA 36711183650-1432
10 ŠIBENIK 36512192456-3227

Ljestvica

1.Dinamo35+3781
2.Rijeka35+3571
3.Hajduk35+2565
4.Osijek35+1754
5.Lokomotiva35+1051
6.Varaždin35-642
7.Istra 196135-1641
8.Gorica35-1738
9.Slaven Belupo35-2233
10.Rudeš35-638