Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Povijest

Rezultati i poretci

Rezultati i poretci
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Ovdje možete pronaći sve rezultate i poretke od osnutka Prve hrvatske nogometne lige.

  • Rezultati - 2021/22
  • Ljestvica - 2021/22
1. kolo
Izvještaj
17.07.2021. 21:00Rijeka2 : 0Gorica17.07.2021. 21:00
18.07.2021. 18:55Istra 19613 : 1Hrv. dragovoljac18.07.2021. 18:55
16.07.2021. 18:55Dinamo0 : 2Slaven Belupo16.07.2021. 18:55
17.07.2021. 18:55Lokomotiva2 : 2Hajduk17.07.2021. 18:55
16.07.2021. 21:00Osijek3 : 0Šibenik16.07.2021. 21:00
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 21:00Gorica3 : 1Šibenik24.07.2021. 21:00
25.07.2021. 21:00Hajduk1 : 2Osijek25.07.2021. 21:00
24.07.2021. 18:55Slaven Belupo1 : 2Lokomotiva24.07.2021. 18:55
23.07.2021. 20:00Hrv. dragovoljac0 : 4Dinamo23.07.2021. 20:00
25.07.2021. 18:55Rijeka2 : 0Istra 196125.07.2021. 18:55
3. kolo
Izvještaj
31.07.2021. 20:00Istra 19611 : 2Gorica31.07.2021. 20:00
01.08.2021. 21:00Dinamo3 : 3Rijeka01.08.2021. 21:00
30.07.2021. 20:00Lokomotiva3 : 2Hrv. dragovoljac30.07.2021. 20:00
01.08.2021. 21:00Osijek0 : 0Slaven Belupo01.08.2021. 21:00
01.08.2021. 18:55Hajduk1 : 0Šibenik01.08.2021. 18:55
4. kolo
Izvještaj
07.08.2021. 21:00Gorica1 : 3Hajduk07.08.2021. 21:00
07.08.2021. 18:55Slaven Belupo1 : 1Šibenik07.08.2021. 18:55
08.08.2021. 18:55Hrv. dragovoljac1 : 2Osijek08.08.2021. 18:55
20.10.2021. 17:00Rijeka1 : 2Lokomotiva20.10.2021. 17:00
15.12.2021. 18:00Istra 19610 : 2Dinamo15.12.2021. 18:00
5. kolo
Izvještaj
13.08.2021. 20:00Dinamo1 : 0Gorica13.08.2021. 20:00
14.08.2021. 18:55Lokomotiva4 : 0Istra 196114.08.2021. 18:55
15.08.2021. 21:00Osijek1 : 0Rijeka15.08.2021. 21:00
15.08.2021. 18:55Šibenik6 : 2Hrv. dragovoljac15.08.2021. 18:55
14.08.2021. 21:00Hajduk2 : 0Slaven Belupo14.08.2021. 21:00
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 18:55Gorica1 : 0Slaven Belupo21.08.2021. 18:55
20.08.2021. 20:00Hrv. dragovoljac0 : 1Hajduk20.08.2021. 20:00
22.08.2021. 21:00Rijeka2 : 1Šibenik22.08.2021. 21:00
22.08.2021. 18:55Istra 19612 : 0Osijek22.08.2021. 18:55
21.08.2021. 21:00Dinamo1 : 0Lokomotiva21.08.2021. 21:00
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 18:55Lokomotiva0 : 1Gorica28.08.2021. 18:55
29.08.2021. 18:55Osijek0 : 2Dinamo29.08.2021. 18:55
28.08.2021. 21:00Šibenik3 : 1Istra 196128.08.2021. 21:00
29.08.2021. 21:00Hajduk1 : 2Rijeka29.08.2021. 21:00
27.08.2021. 20:00Slaven Belupo0 : 1Hrv. dragovoljac27.08.2021. 20:00
8. kolo
Izvještaj
10.09.2021. 20:00Gorica1 : 1Hrv. dragovoljac10.09.2021. 20:00
11.09.2021. 19:05Rijeka2 : 1Slaven Belupo11.09.2021. 19:05
12.09.2021. 17:00Istra 19611 : 3Hajduk12.09.2021. 17:00
11.09.2021. 17:00Dinamo2 : 0Šibenik11.09.2021. 17:00
12.09.2021. 19:05Lokomotiva1 : 1Osijek12.09.2021. 19:05
9. kolo
Izvještaj
19.09.2021. 19:05Osijek3 : 2Gorica19.09.2021. 19:05
18.09.2021. 19:05Šibenik2 : 1Lokomotiva18.09.2021. 19:05
20.04.2022. 19:00Hajduk1 : 0Dinamo20.04.2022. 19:00
18.09.2021. 17:00Slaven Belupo1 : 1Istra 196118.09.2021. 17:00
17.09.2021. 20:00Hrv. dragovoljac2 : 2Rijeka17.09.2021. 20:00
10. kolo
Izvještaj
26.09.2021. 17:00Gorica3 : 4Rijeka26.09.2021. 17:00
27.09.2021. 18:00Hrv. dragovoljac0 : 1Istra 196127.09.2021. 18:00
25.09.2021. 17:00Slaven Belupo1 : 4Dinamo25.09.2021. 17:00
26.09.2021. 19:05Hajduk1 : 0Lokomotiva26.09.2021. 19:05
25.09.2021. 19:05Šibenik0 : 2Osijek25.09.2021. 19:05
11. kolo
Izvještaj
01.10.2021. 18:00Šibenik1 : 2Gorica01.10.2021. 18:00
03.10.2021. 19:30Osijek1 : 1Hajduk03.10.2021. 19:30
02.10.2021. 17:00Lokomotiva3 : 0Slaven Belupo02.10.2021. 17:00
03.10.2021. 17:00Dinamo8 : 0Hrv. dragovoljac03.10.2021. 17:00
02.10.2021. 19:05Istra 19613 : 6Rijeka02.10.2021. 19:05
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00Gorica1 : 1Istra 196116.10.2021. 15:00
16.10.2021. 17:05Rijeka3 : 3Dinamo16.10.2021. 17:05
15.10.2021. 18:00Hrv. dragovoljac2 : 2Lokomotiva15.10.2021. 18:00
17.10.2021. 15:00Slaven Belupo0 : 2Osijek17.10.2021. 15:00
17.10.2021. 17:30Šibenik2 : 0Hajduk17.10.2021. 17:30
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 17:05Hajduk0 : 0Gorica23.10.2021. 17:05
22.10.2021. 18:00Šibenik1 : 1Slaven Belupo22.10.2021. 18:00
23.10.2021. 15:00Osijek1 : 0Hrv. dragovoljac23.10.2021. 15:00
24.10.2021. 17:30Lokomotiva0 : 2Rijeka24.10.2021. 17:30
24.10.2021. 15:00Dinamo1 : 1Istra 196124.10.2021. 15:00
14. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 17:05Gorica0 : 2Dinamo30.10.2021. 17:05
01.11.2021. 18:00Istra 19612 : 1Lokomotiva01.11.2021. 18:00
08.12.2021. 17:00Rijeka0 : 0Osijek08.12.2021. 17:00
30.10.2021. 15:00Hrv. dragovoljac1 : 1Šibenik30.10.2021. 15:00
31.10.2021. 15:00Slaven Belupo3 : 2Hajduk31.10.2021. 15:00
15. kolo
Izvještaj
05.11.2021. 18:00Slaven Belupo1 : 2Gorica05.11.2021. 18:00
06.11.2021. 17:05Hajduk2 : 0Hrv. dragovoljac06.11.2021. 17:05
07.11.2021. 17:30Šibenik0 : 1Rijeka07.11.2021. 17:30
06.11.2021. 15:00Osijek3 : 0Istra 196106.11.2021. 15:00
07.11.2021. 15:00Lokomotiva1 : 0Dinamo07.11.2021. 15:00
16. kolo
Izvještaj
21.11.2021. 15:00Gorica2 : 2Lokomotiva21.11.2021. 15:00
20.11.2021. 15:00Dinamo1 : 1Osijek20.11.2021. 15:00
20.11.2021. 17:05Istra 19613 : 4Šibenik20.11.2021. 17:05
21.11.2021. 17:30Rijeka2 : 3Hajduk21.11.2021. 17:30
19.11.2021. 18:00Hrv. dragovoljac1 : 2Slaven Belupo19.11.2021. 18:00
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 15:00Hrv. dragovoljac0 : 1Gorica27.11.2021. 15:00
27.11.2021. 17:05Slaven Belupo1 : 2Rijeka27.11.2021. 17:05
26.11.2021. 20:00Hajduk4 : 0Istra 196126.11.2021. 20:00
28.11.2021. 15:00Šibenik1 : 2Dinamo28.11.2021. 15:00
26.11.2021. 18:00Osijek3 : 1Lokomotiva26.11.2021. 18:00
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 13:00Gorica1 : 1Osijek04.12.2021. 13:00
05.12.2021. 15:00Lokomotiva1 : 1Šibenik05.12.2021. 15:00
05.12.2021. 17:30Dinamo0 : 2Hajduk05.12.2021. 17:30
06.12.2021. 18:00Istra 19611 : 2Slaven Belupo06.12.2021. 18:00
04.12.2021. 17:05Rijeka4 : 1Hrv. dragovoljac04.12.2021. 17:05
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:05Rijeka1 : 2Gorica11.12.2021. 17:05
10.12.2021. 18:00Istra 19613 : 0Hrv. dragovoljac10.12.2021. 18:00
12.12.2021. 17:05Dinamo3 : 0Slaven Belupo12.12.2021. 17:05
11.12.2021. 15:00Lokomotiva3 : 3Hajduk11.12.2021. 15:00
12.12.2021. 13:00Osijek3 : 1Šibenik12.12.2021. 13:00
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 13:00Gorica2 : 3Šibenik18.12.2021. 13:00
19.12.2021. 17:30Hajduk0 : 0Osijek19.12.2021. 17:30
17.12.2021. 18:00Slaven Belupo2 : 1Lokomotiva17.12.2021. 18:00
19.12.2021. 15:00Hrv. dragovoljac0 : 2Dinamo19.12.2021. 15:00
18.12.2021. 17:05Rijeka1 : 0Istra 196118.12.2021. 17:05
21. kolo
Izvještaj
28.01.2022. 18:00Istra 19612 : 1Gorica28.01.2022. 18:00
30.01.2022. 17:30Dinamo2 : 0Rijeka30.01.2022. 17:30
30.01.2022. 15:00Lokomotiva2 : 1Hrv. dragovoljac30.01.2022. 15:00
29.01.2022. 15:00Osijek1 : 2Slaven Belupo29.01.2022. 15:00
29.01.2022. 17:05Šibenik1 : 3Hajduk29.01.2022. 17:05
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 15:00Gorica0 : 4Hajduk05.02.2022. 15:00
04.02.2022. 18:00Slaven Belupo1 : 1Šibenik04.02.2022. 18:00
06.02.2022. 15:00Hrv. dragovoljac1 : 3Osijek06.02.2022. 15:00
05.02.2022. 17:05Rijeka3 : 2Lokomotiva05.02.2022. 17:05
06.02.2022. 17:05Istra 19611 : 2Dinamo06.02.2022. 17:05
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:05Dinamo2 : 1Gorica12.02.2022. 17:05
12.02.2022. 15:00Lokomotiva1 : 1Istra 196112.02.2022. 15:00
13.02.2022. 17:30Osijek1 : 0Rijeka13.02.2022. 17:30
11.02.2022. 18:00Šibenik0 : 5Hrv. dragovoljac11.02.2022. 18:00
13.02.2022. 15:00Hajduk3 : 1Slaven Belupo13.02.2022. 15:00
24. kolo
Izvještaj
18.02.2022. 18:00Gorica0 : 3Slaven Belupo18.02.2022. 18:00
19.02.2022. 15:00Hrv. dragovoljac0 : 3Hajduk19.02.2022. 15:00
20.02.2022. 15:00Rijeka4 : 2Šibenik20.02.2022. 15:00
19.02.2022. 17:05Istra 19612 : 3Osijek19.02.2022. 17:05
20.02.2022. 17:05Dinamo0 : 0Lokomotiva20.02.2022. 17:05
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 15:00Lokomotiva2 : 0Gorica26.02.2022. 15:00
27.02.2022. 18:00Osijek1 : 0Dinamo27.02.2022. 18:00
27.02.2022. 15:00Šibenik2 : 1Istra 196127.02.2022. 15:00
26.02.2022. 18:00Hajduk1 : 3Rijeka26.02.2022. 18:00
25.02.2022. 18:00Slaven Belupo1 : 0Hrv. dragovoljac25.02.2022. 18:00
26. kolo
Izvještaj
06.03.2022. 15:00Gorica4 : 0Hrv. dragovoljac06.03.2022. 15:00
05.03.2022. 17:05Rijeka3 : 0Slaven Belupo05.03.2022. 17:05
06.03.2022. 17:05Istra 19611 : 1Hajduk06.03.2022. 17:05
05.03.2022. 15:00Dinamo3 : 0Šibenik05.03.2022. 15:00
04.03.2022. 18:00Lokomotiva0 : 0Osijek04.03.2022. 18:00
27. kolo
Izvještaj
13.03.2022. 17:05Osijek0 : 0Gorica13.03.2022. 17:05
11.03.2022. 18:00Šibenik1 : 4Lokomotiva11.03.2022. 18:00
12.03.2022. 18:00Hajduk0 : 0Dinamo12.03.2022. 18:00
12.03.2022. 15:00Slaven Belupo0 : 0Istra 196112.03.2022. 15:00
13.03.2022. 15:00Hrv. dragovoljac2 : 1Rijeka13.03.2022. 15:00
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 15:00Gorica1 : 0Rijeka19.03.2022. 15:00
18.03.2022. 18:00Hrv. dragovoljac0 : 0Istra 196118.03.2022. 18:00
20.03.2022. 15:00Slaven Belupo0 : 1Dinamo20.03.2022. 15:00
19.03.2022. 17:05Hajduk4 : 0Lokomotiva19.03.2022. 17:05
20.03.2022. 17:05Šibenik0 : 3Osijek20.03.2022. 17:05
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 17:00Šibenik0 : 1Gorica02.04.2022. 17:00
03.04.2022. 19:30Osijek0 : 0Hajduk03.04.2022. 19:30
04.04.2022. 18:00Lokomotiva3 : 1Slaven Belupo04.04.2022. 18:00
03.04.2022. 17:00Dinamo2 : 0Hrv. dragovoljac03.04.2022. 17:00
02.04.2022. 19:05Istra 19610 : 2Rijeka02.04.2022. 19:05
30. kolo
Izvještaj
08.04.2022. 18:00Gorica1 : 1Istra 196108.04.2022. 18:00
10.04.2022. 20:00Rijeka1 : 2Dinamo10.04.2022. 20:00
09.04.2022. 17:00Hrv. dragovoljac1 : 1Lokomotiva09.04.2022. 17:00
10.04.2022. 17:00Slaven Belupo0 : 1Osijek10.04.2022. 17:00
09.04.2022. 19:05Hajduk2 : 1Šibenik09.04.2022. 19:05
31. kolo
Izvještaj
15.04.2022. 20:05Hajduk1 : 0Gorica15.04.2022. 20:05
16.04.2022. 15:00Šibenik2 : 1Slaven Belupo16.04.2022. 15:00
16.04.2022. 17:05Osijek2 : 1Hrv. dragovoljac16.04.2022. 17:05
16.04.2022. 19:10Lokomotiva2 : 1Rijeka16.04.2022. 19:10
15.04.2022. 18:00Dinamo3 : 0Istra 196115.04.2022. 18:00
32. kolo
Izvještaj
24.04.2022. 19:05Gorica0 : 1Dinamo24.04.2022. 19:05
23.04.2022. 17:00Istra 19612 : 2Lokomotiva23.04.2022. 17:00
23.04.2022. 20:00Rijeka3 : 1Osijek23.04.2022. 20:00
22.04.2022. 18:00Hrv. dragovoljac3 : 1Šibenik22.04.2022. 18:00
24.04.2022. 17:00Slaven Belupo0 : 0Hajduk24.04.2022. 17:00
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 17:00Slaven Belupo2 : 1Gorica30.04.2022. 17:00
29.04.2022. 18:00Hajduk2 : 1Hrv. dragovoljac29.04.2022. 18:00
30.04.2022. 19:05Šibenik3 : 5Rijeka30.04.2022. 19:05
01.05.2022. 17:00Osijek2 : 2Istra 196101.05.2022. 17:00
01.05.2022. 19:05Lokomotiva1 : 1Dinamo01.05.2022. 19:05
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 17:00Gorica3 : 3Lokomotiva07.05.2022. 17:00
08.05.2022. 20:00Dinamo3 : 0Osijek08.05.2022. 20:00
07.05.2022. 19:05Istra 19611 : 2Šibenik07.05.2022. 19:05
08.05.2022. 17:00Rijeka0 : 3Hajduk08.05.2022. 17:00
06.05.2022. 18:00Hrv. dragovoljac1 : 1Slaven Belupo06.05.2022. 18:00
35. kolo
Izvještaj
13.05.2022. 18:00Hrv. dragovoljac0 : 2Gorica13.05.2022. 18:00
14.05.2022. 17:00Slaven Belupo2 : 2Rijeka14.05.2022. 17:00
14.05.2022. 19:05Hajduk3 : 1Istra 196114.05.2022. 19:05
15.05.2022. 19:05Šibenik0 : 2Dinamo15.05.2022. 19:05
15.05.2022. 17:00Osijek1 : 0Lokomotiva15.05.2022. 17:00
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 17:05Gorica1 : 1Osijek21.05.2022. 17:05
20.05.2022. 20:05Lokomotiva2 : 1Šibenik20.05.2022. 20:05
21.05.2022. 20:00Dinamo3 : 1Hajduk21.05.2022. 20:00
20.05.2022. 18:00Istra 19613 : 1Slaven Belupo20.05.2022. 18:00
21.05.2022. 15:00Rijeka1 : 0Hrv. dragovoljac21.05.2022. 15:00
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1 DINAMO3624756822+4679
2 HAJDUK3621966431+3372
3 OSIJEK36191254929+2069
4 RIJEKA36205117151+2065
5 LOKOMOTIVA361213115550+549
6 GORICA36129154350-745
7 SLAVEN BELUPO3699183554-1936
8 ŠIBENIK3695224675-2932
9 ISTRA 196136710194267-2531
10 HRVATSKI DRAGOVOLJAC3647253175-4419

Ljestvica

1.Dinamo10+1928
2.Hajduk9+717
3.Slaven Belupo10-617
4.Osijek10+115
5.Varaždin10015
6.Istra 196110-112
7.Šibenik10-110
8.Lokomotiva10-39
9.Rijeka10-106
10.Gorica9-65