Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Suci i kontrolori

Vedran
Đurak

Vedran Đurak
foto: Drago Sopta/HNS
pozicija:

pomoćni sudac

kategorija:

elitna skupina

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
    • SuperSport HNL 2023/2024
    • 1. NL juniori 2023/2024
    • SuperSport HNK 2023/2024
    • SuperSport HNL 2022/2023
    • HNK pioniri 2022/2023
    • HNKŽ 2022/2023
    • HNK juniori 2022/2023
    • SuperSport HNK 2022/2023
    • SuperSport Prva NL 2022/2023
    • SuperSport Druga NL 2022/2023
    • HT Prva liga 2021/2022
    • Hrvatski kup 2021/2022
    • 3. HNL Središte 2021/2022
    • HT Prva liga 2020/2021
    • HT Prva liga 2019/2020
    • Prva HNL Juniori 2019/2020
    • Hrvatski kup 2019/2020
    • HT Prva liga 2018/2019
    • 1. HNL Juniori 2018/2019
    • Kup 2018/2019
    • HT Prva liga 2017/2018
    • 1. HNL Pioniri 2017/2018
    • 1. HNL Juniori 2017/2018
    • Kup 2017/2018
    • Prva liga 2016/2017
    • 1. HNL Juniori 2016/2017
    • Kup 2016/2017
    • 1. HNL Pioniri 2015/2016
    • Prva liga 2015/2016
    • 1. HNL Juniori 2015/2016
    • 1. HNL Kadeti 2015/2016
    • Kup 2015/2016
    • 2. HNL 2015/2016
    • 1. HNL Pioniri 2014/2015
    • Prva liga 2014/2015
    • 1. HNL Kadeti 2014/2015
    • 1. HNLŽ 2014/2015
    • Kup 2014/2015
    • 2. HNL 2014/2015
    • Kup 2013/2014
    • 2. HNL 2013/2014
    • 3. HNL Jug 2013/2014
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.05.2024.    SuperSport HNLHajduk - Varaždin0 : 1-
    20.04.2024.    SuperSport HNLOsijek - Istra 19611 : 2-
    08.03.2024.    SuperSport HNLVaraždin - Istra 19612 : 2-
    03.03.2024.    SuperSport HNLOsijek - Dinamo1 : 1-
    23.02.2024.    SuperSport HNLLokomotiva - Osijek1 : 1-
    11.02.2024.    SuperSport HNLHajduk - Slaven Belupo4 : 0-
    23.01.2024.    SuperSport HNLDinamo - Lokomotiva0 : 3-
    02.12.2023.    SuperSport HNLOsijek - Rijeka0 : 0-
    01.10.2023.    SuperSport HNLHajduk - Dinamo1 : 0-
    22.09.2023.    SuperSport HNLOsijek - Varaždin1 : 1-
    12.08.2023.    SuperSport HNLVaraždin - Rudeš2 : 0-
    30.07.2023.    SuperSport HNLHajduk - Rijeka1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    09.12.2023.    1. NL junioriLokomotiva - Mladost Ždralovi3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.12.2023.    SuperSport HNKCibalia - Rijeka1 : 3-
    27.09.2023.    SuperSport HNKVukovar 1991 - BSK4 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.05.2023.    SuperSport HNLHajduk - Osijek3 : 0-
    01.05.2023.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Rijeka1 : 3-
    01.04.2023.    SuperSport HNLŠibenik - Hajduk2 : 3-
    19.03.2023.    SuperSport HNLIstra 1961 - Lokomotiva0 : 0-
    11.03.2023.    SuperSport HNLŠibenik - Dinamo2 : 1-
    18.02.2023.    SuperSport HNLIstra 1961 - Osijek1 : 0-
    12.02.2023.    SuperSport HNLŠibenik - Lokomotiva0 : 4-
    05.02.2023.    SuperSport HNLHajduk - Rijeka1 : 2-
    13.11.2022.    SuperSport HNLRijeka - Dinamo2 : 7-
    28.10.2022.    SuperSport HNLŠibenik - Varaždin1 : 2-
    09.10.2022.    SuperSport HNLSlaven Belupo - Osijek0 : 4-
    27.08.2022.    SuperSport HNLRijeka - Varaždin1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.03.2023.    HNK pioniriLokomotiva - Slaven Belupo5 : 6-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.05.2023.    HNKŽŽNK Dinamo - ŽNK Hajduk Split2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    19.04.2023.    HNK junioriDinamo - Slaven Belupo6 : 0-
    08.03.2023.    HNK junioriDinamo - Rijeka3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.05.2023.    SuperSport HNKHajduk - Šibenik2 : 0-
    01.03.2023.    SuperSport HNKOsijek - Hajduk1 : 2-
    09.11.2022.    SuperSport HNKVaraždin - Osijek1 : 2-
    19.10.2022.    SuperSport HNKMoslavina Kutina - Rijeka4 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.04.2023.    SuperSport Prva NLJarun - Kustošija2 : 1-
    06.04.2023.    SuperSport Prva NLDubrava Tim kabel - Dugopolje1 : 1-
    25.02.2023.    SuperSport Prva NLCibalia - BSK4 : 0-
    03.12.2022.    SuperSport Prva NLCibalia - Dubrava Tim kabel1 : 0-
    05.11.2022.    SuperSport Prva NLBSK - Rudeš0 : 1-
    30.09.2022.    SuperSport Prva NLOrijent - Kustošija1 : 0-
    03.09.2022.    SuperSport Prva NLRudeš - Dugopolje1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    03.06.2023.    SuperSport Druga NLZagorec (KR) - Grobničan1 : 2-
    26.05.2023.    SuperSport Druga NLGrobničan - Dugo Selo3 : 3-
    05.05.2023.    SuperSport Druga NLGrobničan - Mladost Ždralovi1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    15.05.2022.    HT Prva ligaŠibenik - Dinamo0 : 2-
    01.05.2022.    HT Prva ligaLokomotiva - Dinamo1 : 1-
    20.04.2022.    HT Prva ligaHajduk - Dinamo1 : 0-
    10.04.2022.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Osijek0 : 1-
    03.04.2022.    HT Prva ligaDinamo - Hrv. dragovoljac2 : 0-
    19.03.2022.    HT Prva ligaHajduk - Lokomotiva4 : 0-
    13.03.2022.    HT Prva ligaHrv. dragovoljac - Rijeka2 : 1-
    04.03.2022.    HT Prva ligaLokomotiva - Osijek0 : 0-
    20.02.2022.    HT Prva ligaDinamo - Lokomotiva0 : 0-
    11.12.2021.    HT Prva ligaLokomotiva - Hajduk3 : 3-
    26.11.2021.    HT Prva ligaOsijek - Lokomotiva3 : 1-
    01.11.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Lokomotiva2 : 1-
    22.10.2021.    HT Prva ligaŠibenik - Slaven Belupo1 : 1-
    17.10.2021.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Osijek0 : 2-
    03.10.2021.    HT Prva ligaOsijek - Hajduk1 : 1-
    15.08.2021.    HT Prva ligaŠibenik - Hrv. dragovoljac6 : 2-
    25.07.2021.    HT Prva ligaHajduk - Osijek1 : 2-
    17.07.2021.    HT Prva ligaRijeka - Gorica2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.12.2021.    Hrvatski kupDinamo - Rijeka1 : 3-
    25.08.2021.    Hrvatski kupPodravina Ludbreg - Bjelovar3 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    21.05.2022.    3. HNL SredišteZagorec (KR) - HAŠK 19032 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    05.05.2021.    HT Prva ligaHajduk - Dinamo1 : 1-
    01.05.2021.    HT Prva ligaHajduk - Rijeka3 : 2-
    11.04.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Hajduk0 : 1-
    20.03.2021.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Istra 19611 : 1-
    28.02.2021.    HT Prva ligaDinamo - Slaven Belupo3 : 0-
    20.02.2021.    HT Prva ligaIstra 1961 - Varaždin0 : 1-
    30.01.2021.    HT Prva ligaHajduk - Lokomotiva0 : 1-
    19.12.2020.    HT Prva ligaOsijek - Šibenik1 : 0-
    12.12.2020.    HT Prva ligaVaraždin - Hajduk4 : 2-
    29.11.2020.    HT Prva ligaRijeka - Osijek1 : 1-
    23.10.2020.    HT Prva ligaVaraždin - Slaven Belupo1 : 2-
    04.10.2020.    HT Prva ligaRijeka - Slaven Belupo2 : 0-
    12.09.2020.    HT Prva ligaOsijek - Rijeka3 : 0-
    29.08.2020.    HT Prva ligaRijeka - Istra 19612 : 1-
    23.08.2020.    HT Prva ligaOsijek - Hajduk1 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    25.07.2020.    HT Prva ligaRijeka - Istra 19614 : 2-
    19.07.2020.    HT Prva ligaLokomotiva - Gorica1 : 1-
    12.07.2020.    HT Prva ligaDinamo - Hajduk2 : 3-
    21.06.2020.    HT Prva ligaLokomotiva - Hajduk3 : 2-
    16.06.2020.    HT Prva ligaIstra 1961 - Inter-Zaprešić2 : 0-
    11.06.2020.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Gorica0 : 3-
    07.06.2020.    HT Prva ligaLokomotiva - Osijek0 : 1-
    09.03.2020.    HT Prva ligaGorica - Lokomotiva1 : 3-
    03.03.2020.    HT Prva ligaRijeka - Inter-Zaprešić4 : 1-
    23.02.2020.    HT Prva ligaDinamo - Inter-Zaprešić3 : 2-
    15.02.2020.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Hajduk2 : 1-
    08.02.2020.    HT Prva ligaHajduk - Lokomotiva1 : 0-
    01.02.2020.    HT Prva ligaLokomotiva - Rijeka2 : 1-
    14.12.2019.    HT Prva ligaRijeka - Varaždin3 : 1-
    07.12.2019.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Hajduk1 : 1-
    01.12.2019.    HT Prva ligaHajduk - Rijeka0 : 4-
    22.11.2019.    HT Prva ligaDinamo - Hajduk1 : 1-
    10.11.2019.    HT Prva ligaHajduk - Osijek3 : 2-
    27.10.2019.    HT Prva ligaDinamo - Osijek1 : 0-
    20.10.2019.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Osijek3 : 3-
    28.09.2019.    HT Prva ligaVaraždin - Rijeka0 : 2-
    22.09.2019.    HT Prva ligaIstra 1961 - Rijeka0 : 3-
    13.09.2019.    HT Prva ligaDinamo - Istra 19611 : 0-
    31.08.2019.    HT Prva ligaIstra 1961 - Osijek0 : 0-
    25.08.2019.    HT Prva ligaOsijek - Hajduk1 : 0-
    11.08.2019.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Hajduk2 : 1-
    04.08.2019.    HT Prva ligaHajduk - Lokomotiva3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.11.2019.    Prva HNL JunioriRudeš - Orijent2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.05.2020.    Hrvatski kupSlaven Belupo - Lokomotiva1 : 3-
    04.12.2019.    Hrvatski kupGorica - Slaven Belupo1 : 2-
    30.10.2019.    Hrvatski kupGorica - Hajduk2 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.05.2019.    HT Prva ligaLokomotiva - Gorica2 : 3-
    18.05.2019.    HT Prva ligaRijeka - Lokomotiva1 : 0-
    14.05.2019.    HT Prva ligaRudeš - Hajduk1 : 4-
    26.04.2019.    HT Prva ligaLokomotiva - Istra 19611 : 1-
    20.04.2019.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Gorica2 : 2-
    12.04.2019.    HT Prva ligaOsijek - Rudeš2 : 0-
    02.04.2019.    HT Prva ligaGorica - Lokomotiva0 : 2-
    16.03.2019.    HT Prva ligaHajduk - Rudeš3 : 0-
    23.02.2019.    HT Prva ligaHajduk - Gorica0 : 0-
    10.02.2019.    HT Prva ligaHajduk - Lokomotiva2 : 1-
    03.02.2019.    HT Prva ligaOsijek - Hajduk0 : 1-
    08.12.2018.    HT Prva ligaRijeka - Lokomotiva3 : 0-
    25.11.2018.    HT Prva ligaLokomotiva - Osijek2 : 2-
    04.11.2018.    HT Prva ligaGorica - Hajduk1 : 1-
    27.10.2018.    HT Prva ligaIstra 1961 - Osijek1 : 1-
    06.10.2018.    HT Prva ligaGorica - Rijeka2 : 1-
    21.09.2018.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Rudeš1 : 1-
    31.08.2018.    HT Prva ligaInter-Zaprešić - Rudeš3 : 0-
    27.07.2018.    HT Prva ligaDinamo - Rudeš1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    02.03.2019.    1. HNL JunioriSesvete - Rijeka0 : 2-
    01.12.2018.    1. HNL JunioriDinamo - Sesvete2 : 0-
    15.09.2018.    1. HNL JunioriDinamo - Zagreb2 : 1-
    25.08.2018.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Hajduk1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    23.04.2019.    KupDinamo - Osijek2 : 0-
    05.12.2018.    KupOsijek - Hajduk2 : 1-
    31.10.2018.    KupNogometni klub Vinogradar Mladina - Jadran LP4 : 2-
    26.09.2018.    KupVrapče - Hajduk0 : 2-
    18.09.2018.    KupBednja Beletinec - Inter-Zaprešić0 : 3-
    29.08.2018.    KupBSK - Vukovar 19913 : 4-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    13.05.2018.    HT Prva ligaHajduk - Osijek1 : 1-
    29.04.2018.    HT Prva ligaRudeš - Cibalia3 : 2-
    18.04.2018.    HT Prva ligaDinamo - Osijek0 : 1-
    13.04.2018.    HT Prva ligaOsijek - Istra 19612 : 0-
    08.04.2018.    HT Prva ligaIstra 1961 - Dinamo0 : 4-
    09.03.2018.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Rudeš2 : 0-
    24.02.2018.    HT Prva ligaHajduk - Slaven Belupo0 : 1-
    10.02.2018.    HT Prva ligaOsijek - Dinamo2 : 4-
    17.12.2017.    HT Prva ligaHajduk - Inter-Zaprešić5 : 0-
    04.12.2017.    HT Prva ligaIstra 1961 - Rudeš2 : 1-
    18.11.2017.    HT Prva ligaRijeka - Inter-Zaprešić0 : 0-
    05.11.2017.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Dinamo0 : 1-
    21.10.2017.    HT Prva ligaCibalia - Slaven Belupo1 : 0-
    10.09.2017.    HT Prva ligaDinamo - Rudeš3 : 2-
    13.08.2017.    HT Prva ligaCibalia - Rudeš3 : 0-
    05.08.2017.    HT Prva ligaSlaven Belupo - Cibalia2 : 1-
    16.07.2017.    HT Prva ligaOsijek - Rudeš1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.09.2017.    1. HNL PioniriZagreb - Dinamo0 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    20.05.2018.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Hajduk1 : 1-
    09.05.2018.    1. HNL JunioriLokomotiva - Slaven Belupo0 : 2-
    06.05.2018.    1. HNL JunioriSesvete - Dinamo0 : 1-
    30.03.2018.    1. HNL JunioriSesvete - Osijek3 : 0-
    17.03.2018.    1. HNL JunioriRudeš - Cibalia3 : 1-
    25.11.2017.    1. HNL JunioriSesvete - Istra 19612 : 2-
    28.10.2017.    1. HNL JunioriRudeš - Istra 19611 : 2-
    14.10.2017.    1. HNL JunioriLokomotiva - Hrv. dragovoljac6 : 0-
    16.09.2017.    1. HNL JunioriSesvete - Inter-Zaprešić1 : 3-
    01.09.2017.    1. HNL JunioriDinamo - Lokomotiva2 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    24.10.2017.    KupRudeš - Slaven Belupo2 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.05.2017.    Prva ligaSlaven Belupo - Hajduk1 : 2-
    22.05.2017.    Prva ligaIstra 1961 - Split1 : 0-
    07.05.2017.    Prva ligaSlaven Belupo - Istra 19612 : 0-
    30.04.2017.    Prva ligaIstra 1961 - Hajduk0 : 2-
    11.03.2017.    Prva ligaDinamo - Split4 : 0-
    19.02.2017.    Prva ligaSplit - Hajduk1 : 1-
    03.12.2016.    Prva ligaCibalia - Lokomotiva1 : 4-
    18.11.2016.    Prva ligaDinamo - Istra 19611 : 1-
    05.11.2016.    Prva ligaOsijek - Slaven Belupo1 : 0-
    21.10.2016.    Prva ligaSplit - Slaven Belupo3 : 0-
    18.09.2016.    Prva ligaOsijek - Split3 : 0-
    28.08.2016.    Prva ligaIstra 1961 - Dinamo1 : 2-
    14.08.2016.    Prva ligaOsijek - Hajduk1 : 1-
    08.08.2016.    Prva ligaLokomotiva - Osijek2 : 3-
    17.07.2016.    Prva ligaDinamo - Lokomotiva3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    10.05.2017.    1. HNL JunioriSlaven Belupo - Rijeka2 : 1-
    22.04.2017.    1. HNL JunioriLokomotiva - Slaven Belupo3 : 1-
    09.04.2017.    1. HNL JunioriSesvete - Varaždin1 : 1-
    31.03.2017.    1. HNL JunioriSesvete - Lokomotiva2 : 3-
    04.03.2017.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Split2 : 1-
    26.11.2016.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Cibalia3 : 1-
    19.11.2016.    1. HNL JunioriLokomotiva - Split3 : 2-
    30.10.2016.    1. HNL JunioriSesvete - Slaven Belupo4 : 1-
    24.09.2016.    1. HNL JunioriHrv. dragovoljac - Istra 19610 : 0-
    12.09.2016.    1. HNL JunioriLokomotiva - Osijek3 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    30.11.2016.    KupOsijek - Slaven Belupo1 : 0-
    26.10.2016.    KupNogometni klub Vinogradar Mladina - Lokomotiva1 : 2-
    20.09.2016.    KupMeđimurje - Šibenik1 : 2-
    23.08.2016.    KupGorica - BSK4 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    18.10.2015.    1. HNL PioniriLokomotiva - Dinamo0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    14.05.2016.    Prva ligaLokomotiva - Dinamo0 : 4-
    01.05.2016.    Prva ligaOsijek - Hajduk2 : 1-
    16.04.2016.    Prva ligaDinamo - Zagreb1 : 0-
    03.04.2016.    Prva ligaSplit - Hajduk0 : 0-
    05.03.2016.    Prva ligaZagreb - Lokomotiva1 : 3-
    01.03.2016.    Prva ligaHajduk - Osijek2 : 2-
    26.02.2016.    Prva ligaZagreb - Istra 19611 : 1-
    29.11.2015.    Prva ligaDinamo - Lokomotiva3 : 1-
    01.11.2015.    Prva ligaSlaven Belupo - Inter-Zaprešić4 : 0-
    04.10.2015.    Prva ligaHajduk - Istra 19613 : 0-
    18.09.2015.    Prva ligaOsijek - Zagreb0 : 0-
    21.08.2015.    Prva ligaLokomotiva - Inter-Zaprešić1 : 2-
    07.08.2015.    Prva ligaSplit - Zagreb3 : 0-
    27.07.2015.    Prva ligaSlaven Belupo - Lokomotiva2 : 2-
    19.07.2015.    Prva ligaRijeka - Slaven Belupo3 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    07.05.2016.    1. HNL JunioriLokomotiva - Sesvete5 : 0-
    09.04.2016.    1. HNL JunioriSesvete - Dinamo0 : 1-
    19.03.2016.    1. HNL JunioriDinamo - Istra 19611 : 1-
    13.03.2016.    1. HNL JunioriDinamo - Hrv. dragovoljac2 : 0-
    04.12.2015.    1. HNL JunioriLokomotiva - Dinamo1 : 2-
    08.11.2015.    1. HNL JunioriDinamo - Zadar6 : 1-
    10.10.2015.    1. HNL JunioriSesvete - Istra 19612 : 0-
    26.09.2015.    1. HNL JunioriInter-Zaprešić - Split1 : 0-
    12.09.2015.    1. HNL JunioriSesvete - Cibalia0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    18.10.2015.    1. HNL KadetiLokomotiva - Dinamo0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    22.09.2015.    KupOštrc - Dinamo1 : 7-
    26.08.2015.    KupCroatia - Sloga(Č)4 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    27.09.2015.    2. HNLRudeš - Cibalia2 : 2-
    29.08.2015.    2. HNLDinamo II - Zadar0 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.04.2015.    1. HNL PioniriHrv. dragovoljac - Marsonia1 : 2-
    19.04.2015.    1. HNL PioniriHrv. dragovoljac - VŠNK0 : 1-
    05.10.2014.    1. HNL PioniriLokomotiva - Šibenik0 : 0-
    12.09.2014.    1. HNL PioniriHrv. dragovoljac - Hajduk0 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    16.05.2015.    Prva ligaSplit - Zagreb1 : 2-
    13.12.2014.    Prva ligaHajduk - Istra 19615 : 3-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.04.2015.    1. HNL KadetiHrv. dragovoljac - Marsonia5 : 2-
    19.04.2015.    1. HNL KadetiHrv. dragovoljac - VŠNK0 : 2-
    05.10.2014.    1. HNL KadetiLokomotiva - Šibenik4 : 1-
    12.09.2014.    1. HNL KadetiHrv. dragovoljac - Hajduk1 : 0-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    26.10.2014.    1. HNLŽŽNK Agram - ŽNK Katarina Zrinski3 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    29.10.2014.    KupLokomotiva - Cibalia3 : 2-
    24.09.2014.    KupMeđimurje - Nogometni klub Vinogradar Mladina0 : 2-
       KupPodravac Virje - Oriolik3 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    23.05.2015.    2. HNLInter-Zaprešić - Dugopolje1 : 1-
    01.05.2015.    2. HNLHrv. dragovoljac - Lučko0 : 0-
    27.03.2015.    2. HNLGorica - Dugopolje1 : 1-
    15.03.2015.    2. HNLBistra - Sesvete0 : 2-
    28.02.2015.    2. HNLCibalia - Rudeš1 : 1-
    22.11.2014.    2. HNLCibalia - Dugopolje2 : 0-
    14.11.2014.    2. HNLInter-Zaprešić - Lučko3 : 0-
    04.11.2014.    2. HNLDugopolje - Hrv. dragovoljac3 : 2-
    12.10.2014.    2. HNLBistra - Lučko2 : 1-
    28.09.2014.    2. HNLDugopolje - Pomorac11 : 0-
    20.09.2014.    2. HNLCibalia - Pomorac4 : 0-
    07.09.2014.    2. HNLPomorac - Gorica0 : 3-
    15.08.2014.    2. HNLInter-Zaprešić - Dugopolje0 : 2-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    28.08.2013.    KupNogometni klub Zelina - Croatia7 : 5-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    17.05.2014.    2. HNLRudeš - Nogometni klub Zelina8 : 0-
    04.05.2014.    2. HNLRudeš - Solin1 : 0-
    02.04.2014.    2. HNLPomorac - Solin2 : 2-
    29.03.2014.    2. HNLLučko - Pomorac1 : 0-
    19.03.2014.    2. HNLSolin - Lučko2 : 1-
    07.03.2014.    2. HNLZagreb - Inter-Zaprešić2 : 0-
    17.11.2013.    2. HNLRudeš - Pomorac3 : 0-
    27.10.2013.    2. HNLSesvete - Nogometni klub Zelina1 : 1-
    28.09.2013.    2. HNLCibalia - Nogometni klub Zelina4 : 2-
    08.09.2013.    2. HNLDugopolje - Sesvete0 : 0-
    25.08.2013.    2. HNLDugopolje - Zagreb0 : 1-
    18.08.2013.    2. HNLPomorac - Lučko1 : 1-
    Datum i utakmicaRezultatKartoniViše
    01.06.2014.    3. HNL JugŠibenik - Zmaj (B)3 : 0-

    Ljestvica

    1.Dinamo35+3781
    2.Rijeka34+3771
    3.Hajduk34+2462
    4.Osijek34+1551
    5.Lokomotiva35+1051
    6.Varaždin35-642
    7.Istra 196135-1641
    8.Gorica34-1638
    9.Slaven Belupo35-2233
    10.Rudeš35-638